690 680 960

Auto dachowało w wodzie, młode osoby nie były w stanie się wydostać. Wszyscy utonęli zanim dotarła pomoc

Samochód leżał na dachu, a z wody wystawały jedynie przednie koła. Kierowca jak taż pasażerowie nie byli w stanie opuścić auta i utonęli w ciągu kilku minut. Tak wynika z dotychczas przeprowadzonych czynności w sprawie tragicznego wypadku w Opatkowicach.

Potwierdzają się nasze wstępne informacje dotyczące tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w minioną środę w Opatkowicach koło Puław. Jak już informowaliśmy, po godzinie 23 na lokalnej drodze biegnącej od strony miejscowości Bronowice w kierunku Gniewoszowa samochód osobowy wpadł do niewielkiego zbiornika wodnego.

Jak wstępnie ustalono kierujący peugeotem młody mężczyzna jechał w kierunku Puław. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z jezdni, zjechało w wysokiej skarpy, uderzyło w drzewo, a następnie dachowało wpadając do wody. Przybyli na miejsce ratownicy ewakuowali z wnętrza wszystkie osoby, jednak żadna z nich nie dawała już oznak życia. Pomimo długiej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się ich uratować.

Ofiary to dwóch nastolatków w wieku 18 i 19 lat z powiatu opolskiego oraz 15-latka z Puław. Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były przez policjantów czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku. Wykonano też oględziny zwłok. Nie wykazały one obrażeń u ofiar wypadku. Decyzją prokuratora ciała skierowano do Zakładu medycyny Sadowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Dzisiaj poznaliśmy jej wstępne wyniki. Pełen raport biegłych śledczy mają otrzymać w ciągu 1-2 tygodni, jednak wiadomo już, że wszystkie osoby podróżujące peugeotem najprawdopodobniej utonęły. Samochód leżał bowiem na dachu, a z wody wystawały jedynie przednie koła. Kierowca jak taż pasażerowie nie byli w stanie opuścić auta i utonęli w ciągu kilku minut.

 

(fot. lublin112.pl, Google Map)

13 komentarzy

 1. A promile czy cóś?

 2. Promile ? wiek 19 lat ,i nie potrzeba promili czy tlumaczenia czegokolwiek ,wszystko oczywiste aż nadto

  • A co ma wiek do promili? Bo młody to nieumiejętny? Znam trochę młodych osób,które nie mając prawa jazdy mają lepsze umiejętności niż osoby np. połowę starsze .. czytając te komentarze to zwątpiewam w polskie społeczeństwo składające się głównie z małp, które jeszcze nie ewoluowały

 3. A nie przyszło nikomu do głowy że coś mogło im wyskoczyć na drogę lub ktoś z naprzeciwka zjechać na ich pas… R.I.P.

  • Gdyby coś wyskoczyło, to raczej z tyłu musiałoby ich coś popychać.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Ano przyszło… mogli być wcześniej „zasłabnięci”, nieodżałowanej pamięci tragicznie zmarły kierowiec mógł se przysnąć na chwilunię, a obudzili się na tym ponoć lepszym świecie… oczywiście powiększając grono aniołków

  • Chyba mózg im wyskoczył długo wcześniej z głowy

 4. pod lublinem w sporniaku czy uniszowicach to samo nie zabezpieczone zbiornki wodne robi sie ślisko może dojść do podobnej tragedii i nikt z tym nic nie robi radni nie widzą problemu bo dla nich liczy sie tylko propagadna i sukcesy obozu rządzącego obym sie mylił na przerost pozdrawiam

 5. Gdzie są rodzice piętnastoletniej córki, która bawi się poza domem późno w nocy ?? Czy myśleli trochę jak na coś takiego pozwolili ?

  • Na jakim świecie Ty żyjesz? Rodzice są przekonani, że ich córka nocuje u najlepszej koleżanki,a tymczasem szlaja się i puszcza z chłopakami. Takie są realia, bo czy ta dziewczyna na zdjęciu wygląda na 15 lat? Nie wygląda na 5 lat więcej, więc rodzice wspomnianej tu dziewczyny mogą mieć pretensje jedynie do samych siebie. Internet psuje dzieci i młodzież to szpiku kości, ale rodzice są zarobieni, nie mają czasu, po pracy chcą usiąść spokonie i mieć święty spokój. I Ci własnie już będą mieli do końca życia.

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ