690 680 960

Audi uderzyło w drzewo i ogrodzenie. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

Rozpędzony samochód wypadł z drogi po czym uderzył w drzewo i ogrodzenie bloku. Kierowca słysząc nadjeżdżającą policję i strażaków, rzucił się do ucieczki. Trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 23 na ul. Nowy Świat w Lublinie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo i ogrodzenie. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku ul. Kunickiego. Po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę, wypadło z drogi po czym zaczepiło o drzewo, staranowało ogrodzenie i uderzyło w kolejne drzewo.

Jak wyjaśniali świadkowie, kierowca usiłował jeszcze kontynuować swoją jazdę, jednak uszkodzenia pojazdu, w tym urwane koło, mu na to nie pozwoliły. Słysząc sygnały nadjeżdżających służb ratunkowych uciekł pieszo. Pies tropiący doprowadził policjantów pod drzwi jednego z pobliskich bloków. Drzwi jednak nikt nie otwierał. Ustalono już dane kierowcy i obecnie trwają jego poszukiwania.

(fot. lublin112, nadesłane – Piotr)

17 komentarzy

  1. Znów zapity chlor za kółkiem? I pewnie rodzina jest z niego dumna. Żona zrobi pyszny obiadek a dzieci będą się chwalić wyczynami tatusia? Kurła!!! Tu trzeba pokazać wszystkim jak wygląda moczymorda i opublikować dane osobowe by ostrzec współpracowników, pracodawcę czy potencjalnych klientów (jeżeli sam prowadzi jakiś interes). Jak po alko siada za kierownicę to w jakim stanie przychodzi do pracy? Kto oddaje auto do pijanego mechanika albo daje się operować lekarzowi na gazie? To w takim miejscu trzeba zmieniać prawo, a nie obsadzeć stołki w KRS czy TK!

  2. ledwie pier… i już służby przyjechały? po minucie?

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas