690 680 960

Słoneczny Wrotków kończy sezon. Wszystko z powodu niesprzyjającej pogody

Ostatecznie już został zakończony tegoroczny sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Prognozy pogody nie są bowiem optymistyczne.

Miniony weekend był ostatnim w tym sezonie, kiedy można było korzystać z usług ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Wraz z zakończeniem wakacji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zadecydował, że sezon zostanie przedłużony. Jednak kompleks rekreacyjny miał być czynny tylko w weekendy i to wyłącznie jeżeli będzie sprzyjająca pogoda.

Specjalnie w tym celu zabezpieczona została obsługa obsługa ośrodka, gastronomii a także obsada ratowników. Dodatkowym atutem jest zamontowany w trakcie ostatniej przebudowy system podgrzewania wody w basenach. W ubiegły weekend września całość była dostępna dla mieszkańców i wiele osób z tej oferty skorzystało.

Tym razem będzie inaczej. Powodem jest prognoza pogody, która nie powiewa optymizmem. Jak wyjaśnia MOSiR, temperatura powietrza spadnie do 18 stopni a odczuwalna będzie jeszcze niższa. To sprawia, że w takich warunkach ciężko jest komfortowo oddawać się rekreacji nad wodą. W związku z tym zapadła decyzja, że kolejne otwarcie ośrodka nastąpi dopiero w przyszłym sezonie.

(fot. MOSiR)

5 komentarzy

  1. Niesprzyjająca pogoda? Jakoś nie zauważyłem…

  2. 18 stopni ciepła w drugiej połowie września to nie sprzyjająca pogoda?! Co za Jany! ?

  3. Piękna pogoda i prognozy sprzyjające kąpielom. To tak jak ze śniegiem, jak jest biało to oni zamykają wyciąg, kto tym MOSIRem Lublina zarządza?

  4. a jak były upały przez cały czerwiec to było zamknięte! skandal tak to jest kierują tym osoby które dostały ciepłe posadki po zanajomościach:/ żenuła i tak co roku… ale co tam nie ważny jest obywatel ważne żeby sie nachapać:/

  5. To chyba z powodu ????

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska