690 680 960

Atak gazem na policjanta podczas manifestacji. Szukają tego mężczyzny (zdjęcia)

Polska Policja na swoim profilu na Twitterze opublikowała zdjęcie mężczyzny, który podczas Marszu Równości w Lublinie i kontrmanifestacji użył gazu wobec jednego z funkcjonariuszy policji.

Mężczyzna, który jest widoczny na zdjęciu, opublikowanym na profilu na Twitterze Polskiej Policji, użył gazu wobec policjanta kierującego ruchem.

– Na takie zachowanie nie ma przyzwolenia, sprawcę ustalimy! Państwa informacje mogą pomóc nam zatrzymać podejrzanego szybciej – apelują policjanci.

Każdy kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach proszony jest o kontakt z lubelską policją.

zdjęcie 1zdjęcie 2

(fot. tytułowe lublin112.pl, Polska Policja)

33 komentarze

 1. Prawy znaczy normalny

  A co tylko policja może gazować ludzi??

 2. Wystarczyło zablokować jakoś drogę krajową na kilka godzin lub zatrzymać ruch pociągów z Warszawy i nikt z kolorowych na marszu by się nie pojawił. Dlaczego ludzie wykształceni potrafią odkryć jakieś pasje w życiu, potrafią sobie znaleźć przyjaciół, znaleźć dobrą pracą lub stworzyć firmę, potrafią czytać Pismo Święte i chodzić do kościoła widzą sens i logikę w naukach Jezusa, potrafią odkryć go w życiu codziennym, nie ograniczają nikomu wolności. ALE dlaczego niektórzy za wszelką cenę ze swoimi problemami wychodzą na ulice? chcą cały świat dostosować do siebie? Może dlatego że mają mentalność dziecka które pragnie zmienić cały świat ale jeszcze nie odkryli tego że to strata czasu? Lepiej podróżować, zarabiać pieniądze, poznawać nowych ludzi a takich ludzi ze skrajnymi poglądami jak Ci kolorowi i Ci z drugiej strony marszu omijać.

 3. Przecież to od razu widać że to KODziarska ustawka była, a nie żaden marsz równości. Wystarczyło posłuchać jakie hasła wykrzykiwali. Prowokowali zwykłych ludzi by zaszkodzić władzom i miastu, a podejrzanych niech wśród swoich teraz szukają.

 4. A dlaczego „blokujących przemarsz” potraktowano gazem, bronią gładkolufową i armatką wodną a nie wynoszono na rękach, tak jak „blokujących” w Warszawie Ubywateli RP, na czele z Frasyniukiem? Czy prawo jest równe dla wszystkich, czy dla Policji są równi i równiejsi?

 5. Lewackie KODorastyczne kanalie przed wyborami cyrk w Lublinie odwaliły. Kto za to ma niby zapłacić????

 6. Spokojnie, niedługo wybory, podziękujemy im 🙂

 7. Sąd który wydał zezwolenie na ten cyrk może być z siebie dumny

 8. A ja chcę pozwać policjantów którzy walili gazem nie patrząc na to, że ja piję kawę w ogródku jak człowiek. Tylko walą tym gazem w ludzi. Idioci !!! Co ja wam zrobiłam, że później przez pół godziny prawie płuc nie wyplułam od kaszlu !!! Dobrze wam tak bezmózgi !!! I ja nie widziałam aby któryś z tych chłopków walił gazem tylko ta głupia policja. Jednych lać i gazem i wszystko przez kolorowy motłoch. Banda, która sparalizowała pół Lublina i normalnym ludziom zepuła sobotni dzień. I co ? Jakoś sympatii wam to nie przyniosło.

  • A wszyscy robią w majtki ze szczęścia, jak im pielgrzymki, procesje i marsze „patriotyczne” blokują przejazd. Ogarnij się, to że nie rozumiesz, czym jest wolność nie oznacza, że ktoś inny nie może z niej korzystać.

 9. Nie bez powodu policja jest porównywana do czworonogów, za ochłap wyrzekają się własnej godności.
  Pracy na rynku jest dość, musicie się… no wiecie?

 10. Ze zboczeńcami trzeba walczyć i przede wszystkim uczyć dzieci że jest to najgorsza zaraza społeczna, ale walenie gazem po policjantach to było czyste chuligaństwo. Policja tam była bo musiała, a w rzeczywistości wszyscy policjanci śmiali się z tych zboczeńców jak dzieci, poza tym w tym środowisku przynajmniej w tej kwestii można mówić o normalności. Tym gazem to nie ten adres.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas