690 680 960

To alkohol miał być przyczyną tragicznego w skutkach wypadku na al. Witosa w Lublinie

Po pijanemu, bez jakichkolwiek dokumentów i do tego z nadmierną prędkością podróżowało czterech młodych mężczyzn, którzy brali udział w wypadku na al. Witosa. Dwóch z nich nadal przebywa w szpitalu.

73 komentarze

 1. nie zyją juz cztery i pokoj ich duszom a tym filozofom co niby tacy idealni sa od małolata i kadza zmarłym krzyzyk na droge!!!!!!!!!

  • Przeżyło dwóch. Jeden jest w stanie dobrym,przytomny, drugi w śpiączce. Skąd wy takie głupoty bierzecie i wypisujecie tutaj?

 2. Gdyby ci głupcy wjechali w któregoś ze szlachetnych obrońców, wówczas przestali by być takimi miłosiernymi obrońcami

 3. jak to? przecież ten czwarty jest przytomny

 4. Niektóre komentarze poniżej poziomu….wina kierowcy….a reszta nie widziała z kim do samochodu siada…że kierowca pijany…..jesteście śmieszni …Wina jest po obu stronach,po kierowcy że wsiadła za kółko i po pasażerów że nie mieli oleju w głowie i z nim wsiedli..A wiedzieli, że jest pijany bo razem ten alkohol pili !!!!

 5. Szkoda młodych ludzi, ale postąpili wybitnie nieodpowiedzialnie, że wsiedli z pijanym kierowcą do samochodu. Na szczęście nikogo więcej nie zabili.

 6. dwóch z nich przeżyło i żyje dalej ludzie nie snujcie głupich plotek poczekajcie na wyjaśnienia a nie bawicie się w prokuratora .Brak słów i współczucia dla rodzin.

 7. oni wszyscy byli pijani….. niech odpoczywają w pokoju….

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas