690 680 960

To alkohol miał być przyczyną tragicznego w skutkach wypadku na al. Witosa w Lublinie

Po pijanemu, bez jakichkolwiek dokumentów i do tego z nadmierną prędkością podróżowało czterech młodych mężczyzn, którzy brali udział w wypadku na al. Witosa. Dwóch z nich nadal przebywa w szpitalu.

73 komentarze

 1. Wieszanie psów na pijanym kierowcy, który swoją brawurową jazdą pozbawił życia/okaleczył kilka osób to jedno. Ale pogarda dla jego ofiar, pasażerów, to już przegięcie. Bycie pijanym pasażerem samochodu nie jest niczym nagannym. Oczywiście gdyby byli trzeźwi, to by do tej trumny nie wsiedli. I to był ich jedyny błąd.

  • Jeśli ktoś wsiada na głębokim pijaku do furmanki z pijanym woźnicą, to może jeszcze liczyć na konia. Ale jeśli ktoś wsiada z nawalonym w 3 doopy kierowcą do bolidu Renault Thalia – na co liczy??? Na 6 w lotto?

 2. Zapłacili za ten wyczyn najwyższą cenę, życie, tak młodo odeszli.Przykre, bo być może byli to dobrzy ludzie, wartościowi, a taki jeden niepoważny, nieprzemyślany wyczyn przekreślił ich na zawsze. Młodość , niby piękna, niewinna, a jednak czasami tak się kończy. Dla rodzin, którzy przeżywają tragedię , żal i ból , wyrazy wielkiego współczucia. Niech wiara sprawi wielką siłę by móc sobie poradzić z wielkim bólem, po stracie swoich bliskich. Niech wiara pomoże Wam zrozumieć i pogodzić się ze śmiercią +

 3. Bardzo dobrze że nikt postronny przez idiotów nie zginął. Kilku pijaków morderców mniej

 4. Jak to faktycznie prawda to moze i lepiej, że sami zgineli niż mieliby doprowadzic to wypadku w którym mogliby ucierpiec niewinni ludzie.

 5. Mój znajomy jechał tym samochodem. Niestety zginął.

 6. Piszecie a nie wiecie o czym trzeba było to zobaczyć z bliska to może komentarze były by innne.Nie żyją 3 osoby trochę szacunku.

 7. Napisałem że pewnie pijany debil i dobrze, że nie zabił postronnych to jacyś złapali bulwersa, że jak można tak oceniać i może zwierze wybiegło na drogę? No to macie swoje zwierze – naebani jak meserszmity. Z cudzej śmierci się nie cieszę, ale za kółko po alkoholu siada tylko debil. I trzeba to jasno mówić w trosce o tych co jeszcze żyją.

 8. Bóg jak chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Więcej nie trzeba. Kto broni tych co zginęli sam jest im równy.

 9. Dramat, zginąć przez własną, nieograniczoną głupotę – już nie będą mieli możliwości zmądrzeć, wystarczająca tragedia. Dobrze, że nikogo niewinnego nie zabili. Pasażerowie też winni… Kto normalny wsiada z pijanym kierowcą do samochodu?

 10. to nie byl ich pierwszy raz wcale ich mi nie zal tak jak innych jezdzacych debili

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas