Aleksandrów: 7-latek wbiegł przed jadącą ciężarówkę. Interweniował śmigłowiec LPR

W piątek przed południem w Aleksandrowie doszło do potrącenia 7-letniego dziecka przez pojazd ciężarowy. Poszkodowany chłopiec trafił do szpitala w Lublinie.

Zdarzenie miało miejsce w piątek przed godziną 10 w Aleksandrowie w powiecie biłgorajskim. Jak wstępnie ustalili policjanci 7-letni chłopiec wbiegł wprost przed jadącą ciężarówkę, kierowaną przed 52-latka. W wyniku tego doszło do potrącenia dziecka.

Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 7-latka do szpitala w Lublinie. Chłopiec był przytomny. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Kierujący pojazdem mężczyzna był trzeźwy.

2016-06-18 18:54:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. I zaraz się zacznie:gdzie rodzice,głupie dziecko,kierowca za szybko jechał itd….

 2. A co Liga Polskich Rodzin robi w helikopterze?

 3. [] , ktos z opiekunow poniesie jakies konsekwencje?

  • opiekunom i tak już pewnie niewiele trzeba. Jesli masz dzieci to wiesz o czym piszę. Pewnie prokurator wkroczy

  • Studętkom jezdem to wiem, że...

   Z całą pewnością poniosą – powinni być też zobowiązani do nauczenia gnojka prawidłowych zachowań na ulicy, czy drodze, który dotychczas został przyuczony jak prawidłowo odmawia się „paciorek”, a o tym, że nie wbiega się na jezdnię (nawet na przejściu) nikt nie mu nawet nie szepnął.

   • Ciekawe jak to był by Twój ”gnojek ” czy też byś tak pisał. Pomys trochę za nim się wypowiesz.

    • Studętkom jezdem to wiem, że...

     A no skorzystaj z tej umiejętności i pomyśl, Ewe – żadne z moich czworga dzieci nie wlazło nikomu pod samochód, mimo, że ani ja, ani żaden „krasnal” ich nie przeciągał za ręce przez jezdnię, teraz moich 6-9 letnich wnuczek zbytnio pouczać jak się zachować w miejscu publicznym, może dlatego rodzice nauczyli je korzystać z bożego daru jakim jest rozum.
     A co do wypowiadania się tu – przypominam Art. 54. Konstytucji RP:
     1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”

   • A Ty jako siedmiolatek bez pozwolenia nawet z pokoju nie wyszedles?

    • Swawolny Chichot Losu

     Jollll – mnie jako 7 latka nikt do szkoły nie ciągnął za prawą przednią, przez jezdnię „krasnal” mnie też nie przeprowadzał jak studentów przed lubelską Politechniką, a mam ponad sześć dych na karku, siwy łeb, ale jestem zdrowy, i na ciele i na umyśle.
     A to 7 letnie dzieciunio potrafi obsłużyć najnowsze wynalazki techniczne, zna szlaki wycieczek pewnego Żyda po Palestynie i okolicach, wie ja prawidłowo złożyć łapki do modlitwy, a prostej wiadomości jak się zachować po za miejscem do spania, jedzenia i srania już nie bardzo.

   • A o czym mowa… Czego wymagać od dzieci, jak rodzice „wsadzą” łeb w telefon i nie są zainteresowani niczym oprócz swoich sms to o czym mowa. Właśnie wyrasta nam pokolenie jołopów ze smartfonami…

    • no bez przesady, nawet nie wiesz co w tym momencie rodzice robili a sie wypowiadasz dosyc glupio. masz dzieci? jak masz to czy rzeczywiscie z oka ich nie spuszczasz ani na minute? dziecko to zywa istota ktora sie rusza przemieszcza i ciagle cos robi a czlowiek nie jest w stanie ciagle bez przerwy go pilnowac. tzn nie mowie ze dziecko ma sie gdzies ale serio nie patrzy sie na nie w kazdej sekundzie chocby nie wiem jak dobrym rodzicem sie bylo. chyba ze trzyma sie dziecko w klatce czy akwarium. jak do kibla idziesz to bierzesz dziecko ze soba zeby je widziec? zapewne zostaje pod drzwiami na tą minute. i w tej wlasnie minucie moze zdarzyc sie wypadek

     • Matko Polko – nie każ mi wierzyć, że z 7 letniego łebka nie można wykrzesać chociażby szczątków czegoś co się nazywa instynkt samozachowawczy. Taki młodzian powinie wiedzieć co nie co o zagrożeniach i możliwości zrobienia sobie kuku, a komuś kłopotów.
      Ale jak się mu tego nie uświadamia, tylko cały czas dostarcza różne „gotowce” pod pysio, to wyrasta rozwydrzony matoł, którego jeszcze jako studenta przez przejście przeprowadza „krasnal”.

 4. no to państwo zaoszczędzi 500zł miesięcznie…

 5. Grabarz - Spółka Cywilna z pośrednikiem bożym

  Pofruwał sobie helikopterem, teraz poleży grzecznie w łóżeczku i moooże zacznie kombinować, jakby tu uniknąć następnej wizyty w szpitalu.
  A jak nic nie wymyśli, a rodzice nie podpowiedzą – czekam na niego.

 6. Szkoda dziecka i szkoda kierowcy. A piszecie takie bzdury.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska