Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Agent GRU zatrzymany w Przemyślu

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali pod zarzutem szpiegostwa obywatela Hiszpanii pochodzenia rosyjskiego. Mężczyzna został zatrzymany w Przemyślu w nocy z 27 na 28 lutego 2022 r. Usłyszał zarzut udziału w działalności obcego wywiadu przeciwko Polsce.

23 komentarze

 1. Kaczyński z TYCH Kaczyńskich

  Teraz drzazgi pod paznokcie i niech współpracuje

 2. Pod mur !

 3. To przeczytajcie „Akwarium” a dowiecie się jak oni są szkoleni więc dużo nie wyświewają przy polskiej metodzie przesłuchań.

 4. Powinni jeszcze zająć się agentami rozsiewającymi falszywe informacje w telewizji publicznej oraz tymi, co zajmuja wysokie stołki i od środka niszczą państwo. Nagle każdemu jest bliżej do EU niż do wyjścia z niej, a przecież jeszcze niedawno tak krzyceli o polexit.

 5. Trafi do celi to tam wybiją jemu z głowy szpiegostwo

 6. Michał Kowalski

  Czytałem książki szpiegowskie i tam pisało, że wszyscy doskonale wiedzą o działalności takich agentów, a to, ze się ich w takich sytuacjach przyskrzynia to wiadomo tez, ze nie bez powodu i nie bez kontekstu. Tzn tak pisało w tej książce, a była ona o świecie Minecraft, broń Boże nie twierdze, ze to rzeczywistość.

 7. Ja nie chcę nic mówić, ale szykuje się skandal dyplomatyczny na linii Warszawa-Madryt. Reakcja na to zatrzymanie jest w Hiszpanii, oględnie mówiąc, raczej daleka od zrozumienia i aprobaty.

 8. pierwszy budowniczy szkół i szpitali już jest , szukajmy kolejnych bo są na pewno

 9. Dajcie go Ukraińcom…poradzą Sobie z nim ?

 10. karośmierciwróć

  Myślę, że tacy powinni być zabijani od razu po 24 godzinnym sądzie.