Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

8 razy zdawał egzamin na prawo jazdy. Stracił je za nadmierną prędkość

Mieszkaniec powiatu lubelskiego przesadził z prędkością i stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Jak się okazało 22-latek posiadał uprawnienia od zaledwie 2 miesięcy, a egzamin na prawo jazdy zdawał 8 razy.

W czwartek policjanci ruchu drogowego z lubelskiej komendy prowadzili kontrolę prędkości w miejscowości Osmolice nieopodal Lublina. W pewnym momencie zauważyli szybko jadącą hondę.

– Podczas pomiaru okazało się, że w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, kierujący pędził z prędkością 107 km/h. Mężczyzna od razu został zatrzymany do kontroli. Młody kierowca został wylegitymowany. Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Policjanci nałożyli na niego mandat w kwocie 1500 złotych, 13 punktów karnych oraz zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W trakcie rozmowy z mundurowymi 22-latek przyznał, że jest mu szczególnie trudno rozstać się z dokumentem, ponieważ do egzaminu podchodził 8 razy, a uprawnienia posiadał od zaledwie 2 miesięcy.

Autor: redakcja

12 komentarzy

  1. Do 25 roku życia punkty powinny być naliczane podwójnie.

  2. Bardzo dobrze, choć 1 potencjalny morderca zdjęty z dróg

  3. Czy za nim przeczytam artykuł musze oglądać te twarze do sejmu??

  4. Trzeba być wybitnie uzdolnionym żeby za 8 razem zdać kwity hahaha

  5. Ktoś, kto nie szanuje swojego PJ nie zasługuje na to aby być kierowcą.

  6. Kompletny kretyn-już samo to że zdawał 8 razy egzamin świadczy o tym że nigdy nie powinien wyjechać pojazdem na drogi a tym bardziej szybką Hondą.

  7. Kiedyś zrobi komuś krzywdę. Ktoś, kto jedzie z taką prędkością w obszarze zabudowanym jest psychopatą.

  8. Jak widać nie każdy powinien mieć PJ.

  9. 107 to za szybko ,bo nawet jeśli obserwujesz domy , płoty,furtki,bramy wjazdowe,nie dasz rady wyhamować z takiej prędkości,gdy nagle wyjedzie dziecko na rowerze z posesji.Co innego jak się jedzie 60,50 kmh,wtedy ma się kontrolę na drodze,,zawsze trzeba tyle jechać aby zdążyć wyhamować bezpiecznie,trzeba mieć miarę w oczach i obserwować wszystko dookoła

Dodaj komentarz