690 680 960

Miał marihuanę i mefedron. Trafił do tymczasowego aresztu

Zamojscy kryminalni zatrzymali 37-latka, który posiadał marihuanę oraz mefedron. Właściciel narkotyków usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z Zamościa podejrzewali, że 37-letni mieszkaniec miasta w miejscu swojego zamieszkania może posiadać narkotyki. Mundurowi postanowili więc udać się na przeszukanie.

– W różnych pomieszczeniach domu odnaleźli substancje zabronione. 37-latek narkotyki przechowywał w plastikowych pojemnikach ukrytych w meblach oraz w lodówce. Łącznie kryminalni w mieszkaniu 37-latka odnaleźli i zabezpieczyli marihuanę, z której można byłoby wykonać prawie 400 porcji dilerskich tego narkotyku oraz ponad 450 gramów mefedronu. Znaleźli też elektroniczną wagę, przedmioty służące do uprawy konopi innych niż włókniste oraz gotówkę – informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

Właściciel środków odurzających został zatrzymany. Wczoraj przed obliczem prokuratora 37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz substancji psychotropowej w postaci mefedronu.

– Sąd Rejonowy w Zamościu na wniosek śledczych postanowił tymczasowo aresztować podejrzanego na okres 3 miesięcy. 37-latka czeka surowa kara, w przeszłości był już karany za przestępstwa podobne, teraz więc odpowiada w warunkach recydywy – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło.

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

 

Miał marihuanę i mefedron. Trafił do tymczasowego aresztu

fot. Policja Zamość

 

Miał marihuanę i mefedron. Trafił do tymczasowego aresztu

fot. Policja Zamość

 

Miał marihuanę i mefedron. Trafił do tymczasowego aresztu

fot. Policja Zamość

3 komentarze

  1. Uwalniamy Lubelszczyznę od pisowskiej hańby

    Nie wiem w czym problem, kazać takiemu zażyć wszystko co przy nim znaleziono i będzie jednego mniej…

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas