Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w 10 województwach. Nie żyje pacjent szpitala w Tychach

W środę przed godziną 15 Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W szpitalu w Tychach zmarł 51-latek.

– Mamy 73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w drugim dzisiaj komunikacie.

Jednocześnie ministerstwo przekazało informację o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Jest to 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 2420/36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

  1. Najmundrzejszy Franio

    Żadnych z lubelskiego dzis?

  2. Nawet korona-wirus nie zrobi z żuka człowieka

  3. Śmierć to zawsze przykra sprawa dla bliskich.. Ale nie ma żadnych dowodów że Korona zabija, nie ma. Są tylko dowody ze osoba zmarła miała wirusa. Ciężko krzyczeć NIE kiedy wszyscy wrzeszczą TAK. obudźcie się niech każdy zacznie szukać i dociekać prawdy…

    • Nie ma powodu sądzić że jutro ktoś cię wepchnie pod pociąg,nie ma. Ty po prostu pod niego wpadniesz a są tylko powody sądzić że ktoś był w pobliżu. Obudź się Tomaszku.

  4. who organizacja przestepcza na uslugach rokefelera i rotszilda . covid 19 to dzielo syjonistow a glupcy tak dali sie omamic

Z kraju