Wjechał w oczekujący do skrętu pojazd dostawczy. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów koło Lublina. Jeden z kierowców wjechał w stojące auto, którego kierowca oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13:30 w Wólce koło Lublina. Na drodze powiatowej, prowadzącej do Świdnika dużego, zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem dostawczym jechał od strony ul. Turystycznej. Zatrzymał się, aby wykonać manewr skrętu w lewo, na teren posesji. Po chwili w tył auta wjechał kierowca busa.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę dostawczego izusu przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. I co , warto było patrzeć w telefonik zamiast na drogę ?

  2. Słuchajcie nie wieszajcie od razu psów, też kiedyś tak wjechałem tyle że w samochody stojące na światłach. Też pisali że zabawa telefonem była. A po prostu miałem bardzo trudny okres w moim życiu i na chwile głowa się wyłączyła. I to wystarczyło. Dziś też jest trudny czas, może ten człowiek dostał wypowiedzenie wczoraj i martwi się, naprawdę mózg potrafi nam płatać figle.

    • A ilu to kierowcom po alkoholu,maryśce,dopalaczach wyłączyła się głowa?

    • Jak dynia ci się wyłącza w czasie jazdy to może się wyłącz skutecznie bo komuś niewinnemu krzywdę zrobisz.

  3. Kaczafi ,pewnie sąd i policja wzruszą się i wezmą pod uwagę takie tłumacznie ze „głowa ci się wyłączyła i że mamy trudny czas ” ,gdybyś kogoś rozjechał na przejsciu .Jak się komus coś ” wyłacza „,to się nie wsiada za kierownice

    • Tak, policja się wzruszyła, do tej pory oprócz zwyżki OC nie poniosłem żadnych konsekwencji a minęło już prawie 2 lata. Ani mandatu, ani sprawy sądowej. Cały czas czekam na jakiś kwit ale chyba już się nie doczekam.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021