20-latek staranował ciągnik rolniczy z przyczepą. Droga nad jeziora była zablokowana kilka godzin

Młody kierowca nie zachował ostrożności i wjechał w poruszający się przed nim ciągnik rolniczy. Uczestnicy wypadku trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po południu w miejscowości Kolonia Świerszczów w gminie Cyców w powiecie łęczyńskim. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Włodawa samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Renault 20–letni mieszkaniec Lublina, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. W wyniku tego, najechał na tył poruszającego się w tym samym kierunku ciągnika rolniczego Ursus z przyczepą, którym kierował 58–letni mieszkaniec gminy Cyców.

W wyniku wypadku do szpitala zostały przetransportowane osoby podróżujące samochodem osobowym a także kierowca ciągnika rolniczego. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

60
(fot. policja)
2018-08-04 15:14:54

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Do odpowiedzialności powinien być poddany egzaminator z world.

  • W jaki sposób egzaminator ma wykryć to, że niedoszły kiedyś kierowca kiedyś poczuje się za krótki w pewnym miejscu? Egzaminator ma sprawdzić zachowanie na drodze i poprane wykonywanie manewrów podczas egzaminu i tyle.

   • Obowiązkiem egzaminatora jest sprawdzić czy kandydat na kierowcę nabył umiejętność prawidłowej oceny sytuacji na drodze i dostosowanie się do zmiennych warunków. Oczywiście jeżeli egzaminator też posiada jakieś umiejętności do sprawdzania.

 2. Dyrdymałko Eustachy

  Nie ukrywam, ze ciesze się z ruchu w moim interesie, chociaż jestem pełen nadziei, ze i grabarz tez doczeka się klientów. Przecież lepsi lekarze wyjechali za chlebem, a ci co zostali… współpracują z grabarzami i księżmi.

 3. widać że gó… jechał i gó… z niego zostało . I będzie młody bulił. Takie ofiary z Lublina to bez przerwy powodują zagrożenie u nas na Kolonii

 4. Kuwa jak on to zrobił?

 5. Twingo DCI
  Ach ta moc!

 6. Już pokarany że jeździł renaultem w dCi

 7. No i git gówniarz powinien parę miesięcy poleżeć na wyciągu w szpitalu ,to może zmądrzeje

  • Chyba kolego przegiąłeś. Skoro twoim zdaniem kierowca przestrzegający zasady ruchu drogowego, źle ocenił sytuacje i spowodował kolizje w której nikt nie ucierpiał ma odpokutować swoim zdrowiem to ciekawe jaką karę byś mądralo wymierzył dla ludzi wsiadających za kółko i powodujących śmiertelne wypadki. Chłopak powinien się modlić i Bogu dziękować, że cało z tego wyszedł na własnych nogach.

 8. Jakoś dziwnie ustawieni są po tym wypadku. Uderzył w bok ciągnika?

 9. bezwypadkowy kierowca od 30 lat dobrze oceniający sytuację na drodze

  Panie anonim …Zła ocena sytuacji to na drodze czyjeś życie …tacy którzy mają problem z prawidlową oceną sytuacji , nie powinni siadac za kierownice bo zagrażają życiu innych ..a jak już „żle ocenią ” to powinni ponieść kare ,bo inaczej niczego się nauczą …proste

 10. A co na to jego smartfon ? Powinna policja takie rzeczy sprawdzać w pierwszej kolejności bo grzebanie w telefonach podczas jazdy jest już nagminne a tak samo groźne jak jazda na bańce .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online