Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Życia 31-latki nie udało się uratować. Sprawcą zabójstwa w centrum Lublina okazał się 29-letni recydywista

Policjanci oraz prokuratura ustalili przebieg wydarzeń, jakie doprowadziły do śmierci 31-latki w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Sprawcy grozi dożywocie.

W szpitalu zmarła 31-letnia kobieta, która w poniedziałek późnym wieczorem została ugodzona nożem w jednym z mieszkań przy ul. Górnej w Lublinie. Jak już informowaliśmy, odbywała się tam zakrapiana alkoholem impreza. Jeden z uczestników zaalarmował służby ratunkowe, iż kobieta została ranna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Pomimo starań lekarzy, życia 31-latki nie udało się uratować. Z kolei funkcjonariusze zatrzymali trzech przebywających w mieszkaniu mężczyzn. Wszyscy z nich zostali osadzeni w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Następnego dnia odbyło się ich przesłuchanie. Śledczy ustalili, że sprawcą jest 29-letni Bartosz J. Między nim, a 31-latką doszło w pewnym momencie do kłótni. Urażony słowami kobiety mieszkaniec Lublina rzucił się na nią, następnie chwycił nóż i zadał jej dwa ciosy, jeden w klatkę piersiową, drugi w brzuch.

Dzisiaj prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa. Bartosz J. nie przyznał się do winy, przedstawił jednak swoją wersję wydarzeń. Wiadomo już, że będzie on odpowiadał jako recydywista. Jest on bowiem doskonale znany policjantom, był też karany za szereg przestępstw. Grozi mu dożywocie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

30 komentarzy

  1. zzzzzzzzzzzzzzzzzz

    No bo pis nie zamyka swojego elektoratu to jak mają głosowac

  2. Zamiast zająć się kodeksem karnym wzięli się za kodeks drogowy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo