690 680 960

Zwolnili go z pracy, ostrzelał auta byłego szefa

Jeden z mieszkańców powiatu opolskiego miał taki żal do byłego szefa, że postanowił się zemścić. Ostrzelał należące do niego dwa samochody.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, właściciel jednej z firm powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim o tym, że należące do niego samochody zostały uszkodzone. Jak ustalili policjanci, w dwóch fiatach seicento wybite były szyby. W obu pojazdach sprawca uszkodził zarówno przednią szybę jak i boczne.

W trakcie oględzin mundurowi ustalili, że do samochodów ktoś strzelał z broni pneumatycznej. Jak się okazało, był to były pracownik tej firmy. 17-letni mieszkaniec gm. Opole Lubelskie, uszkodził oba auta przy pomocy pistoletu typu wiatrówka, na który nie jest wymagane pozwolenie.

Jak ustalili policjanci, powodem zachowania mężczyzny była chęć zemsty na byłym pracodawcy. Miał on bowiem do niego żal, za zwolnienie go z pracy. 17- latek przyznał się do popełnionego czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Grozi mu od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

2015-11-10 12:27:47
(fot. KPP Opole Lubelskie)

14 komentarzy

 1. świetne zdjecie ;] ładna wiatrówka

  • Sądzę, że jest to dokładnie ta broń. Wiatrówka – potoczna nazwa broni pneumatycznej.

  • Zgadza się, ładna – a ponieważ do wydmuchiwania stalowych kulek używa się w niej naboju z dwutlenkiem węgla, kulki potrafią osiągnąć szybkość ok 120 -140 m/ sek.
   Taka kulka potrafi z kilku metrów przebić skórę na słoninie i wejść w nią na 2-3 cm.
   Bez zezwolenia taką broń mogą posiadać i użytkować osoby powyżej 18 lat, ale nie durnie, a ten tu ma ciutkę mniej wiosen i jest cymbałem, więc będzie dodatkowo ukarany.

   • jak już jesteśmy przy wiatrówkach to są też pociski stalowo-teflonowe powlekane polimerem do tych większych wiatrówek (karabinowych) blachę dachową dziurawi jak ser ze sporej odległości ,wg mnie na zakup jakiego kolwiek pneumatyka 18lat + badania lekarskie czy nie ma się sieczki zamiast mózgu.

 2. łoj …..gangster :-)))

 3. CZYTAJĄC TO, MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI – STRUKTURA SZYBY SAMOCHODOWEJ NIE POZWOLI NA JEJ USZKODZENIE STRZELAJĄC DOŃ POCISKIEM ALUMINIOWYM Z SIŁĄ 18 KJ – BROŃ PNEUMATYCZNA SPRZEDAWANA W POLSCE Z TRUDEM PRZEBIJA PLASTIKOWĄ BUTELKĘ Z WODĄ – CZYLI JAK ZWYKLE PISANIE GŁUPOT GODNYCH BRUKOWCA >> FAKT << – NA MARGINESIE PISTOLET EAGLE – ORZEŁEK – PRODUKCJA TURECKA , ZERO CELNOŚCI , TROCHĘ LEPSZE ZDANIE MAM O REWOLWERZE TEJ FIRMY. TO CO NA ZDJĘCIU , TO ZABAWKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, SZYBĘ W SAMOCHODZIE MOŻNA USZKODZIĆ – UDERZAJĄC W NIĄ WSKAZANYM PISTOLETEM. I TO DŁUGO TRZEBA STUKAĆ – PORTAL 112 OPIERA SIĘ NA INFORMACJACH Z ZEWNĄTRZ – ALE KOMENTATORZY OPIERAJĄ SIĘ NA WŁASNYM ROZUMIE – NIEKTÓRZY – NIESTETY MAJĄ PROBLEMY Z MÓZGIEM

  • Widocznie dawno nie widziałeś jakie produkuje się w tej chwili pociski do broni typu wiatrówka… mianowicie są pociski ołowiane ze specjalną ceramiczną główką do rozbijania m.in. butelek. Także przed komentarzem tego typu należy trochę rozeznać się w temacie a przede wszystkim pisać małymi literami… 🙂 pozdrawiamy!

   • Oczywiście, że tak. Kałachem ASG (na plastikowe kulki) bez problemu rozwalam butelki po piwie, a co dopiero z wiatrówki. Radzę się do edukować zanim się zacznie pisać hejty.

  • Kaśka spod Jaśka (relacja na żywo)

   „BB” – Mam kilka sztuk broni napędzanej Co2 (rewolwery, pistolety i karabinki), wierzcie mi, ze z każdej sztuki tej broni można zabić człowieka.
   A wyżej opisany małolat ( przez tzw. inne lubelskie media nazywany mężczyzną) powinien odpowiadać też za posiadanie takiej broni bez pozwolenia, bo bez łaskawego pozwolenia policji mogą ją posiadać osoby 18-letnie i +.

 4. Jak zwykle LOPEZY narozrabiali , lepiej się popryskać niż myć nic dodać nic ująć porostu LO
  PEZY !!!!

 5. niezłe fury miał Prezes

 6. Niech dostanie rok kukułe mu przeczyszczą naprostuje się od razu

 7. czy chłopak był legalnie zatrudniony może zacznijmy od tego? Czy pracował na czarno, bo „Pracodawca” chciał oszukać Państwo i Pracownika?

Kursy walut

 • USD 4.2399zł -0.38%
 • GBP 5.2707zł 0.27%
 • EUR 4.5312zł -0.14%
 • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas