Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Łucka: Dwie osoby ranne po zderzeniu auta ciężarowego i dwóch osobówek. Utrudnienia na krajowej 19

We wtorek przed południem na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łucka, pomiędzy Lublinem a Lubartowem. W zderzeniu udział brały dwa auta osobowe seat i audi oraz ciężarowe iveco.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowi ratunkowe i policja. W wyniku zderzenia dwie osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala. W rejonie wypadku ruch odbywa się obecnie wahadłowo.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący iveco jadąc w kierunku Lubartowa najechał na tył audi, które zatrzymało się aby wypuścić wyjeżdżającego z myjni seata. Iveco po uderzeniu w audi uderzyło jeszcze w seata, który wyjechał już na krajowej 19. Kierowcy audi i seata trafili do szpitala na badania. Trwa ustalanie ich obrażeń. Ruch już odbywa się normalnie – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Informację o wypadku i zdjęcia przesłał nam Czytelnik Paweł – Dziękujemy!


2015-11-10 12:13:57
(fot. Nadesłane Paweł, fot. wideo Policja Lubartów)

8 komentarzy

 1. ładnie audi „przytarł” – szkoda auta

 2. Tak się kończy debilne ustepowanie pierwszeństwa przejazdu, kierowca audi nie powinien ustępować kierowcy Seata, chyba że seat wymusił pierwszeństwo

  • no chyba, że toczy się kawalkada bez końca…z naciskiem na „toczy się”…

  • ustępowanie pierwszeństwa, jazda „na suwak” itp usprawniają ruch.Debilem można nazwać tylko kierowcę Iveco, że nie zachował należytej odległości.

   • Tak właśnie twierdzi cała literatura o ruchu drogowym tworzona przez teoretyków zza biurka, często nie posiadających nawet prawa jazdy, albo jeżdżących tylko w niedzielę do kościoła, zwolenników ograniczeń do 30 km/h na każdej drodze i świateł na każdym skrzyżowaniu. Praktyka zaś wygląda zupełnie inaczej.

 3. Jakim trzeba być kretynem, żeby nagle zahamować przed jadącą ciężarówką???Kierowca audi i wszystko jasne. Audi to stan umysłu

 4. Ci objeżdżeni najpierw patrzą w lusterka czy jakiś pajac nie jedzie na zderzaku, a później hamują. Niedzielni kierowcy i inni amatorzy z prawkiem za jajka i masło, kapelusznicy i skodziarze najpierw hamują, a potem patrzą kto im wjechał w tyłek. Obaj przyczynili się w równym stopniu, jeden nie zachowaniem odstępu, drugi niebezpiecznym hamowaniem. I obydwu mamy z głowy – ten z Iveco straci prawko, a ten z Audi nie ma już auta. Będzie trochę bezpieczniej.