690 680 960

Zwłoki mężczyzny z workiem na głowie w lesie Dąbrowa. „To samobójstwo” (zdjęcia)

W miniony piątek w lesie Dąbrowa zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że postanowił on w nietypowy sposób odebrać sobie życie.

W piątek tuż po godzinie 12 w lesie Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Zauważyła je przechodząca w pobliżu kobieta. Ciało znajdowało się w miejscu oddalonym od głównej drogi, co więcej na głowę denata założony był foliowy worek. Przerażona kobieta powiadomiła o wszystkim policję.

Na miejscu interweniowali funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli cały teren. Przeprowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny wykazały, iż jest to zaginiony mieszkaniec Lublina. Ciało leżało na kocu, obok zaś znajdowały się butelki po alkoholu.

Na głowie mężczyzny znajdował się foliowy worek, który dodatkowo okręcony był na szyi taśmą. Śledczy wstępnie uznali, iż do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Jak nas poinformowano, świadczy ku temu szereg ujawnionych na miejscu śladów, jak też przeprowadzona przez policjantów praca operacyjna.

Mieszkaniec Lublina od pewnego czasu był poszukiwany przez policjantów. W ostatnich tygodniach ukrywał się, m.in. w lesie. Kilka dni przed odnalezieniem jego zwłok odwiedził najbliższych i się z nimi pożegnał. Ci niedługo potem zgłosili jego zaginięcie.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn śmierci.

(fot. lublin112.pl)

26 komentarzy

 1. To kobieta sobie zrobiła specjalnie zdjęcie jak czekała na policję dla mnie to jest troszeczkę naciągane, pozdrowienia dla redakcji.

 2. Znalem go od dziecka,i mozna sie bylo spodziewac,ze nic dobrego z niego nie wyrosnie…..Lukasz Z….i tyle w tym temacie

  • Na następny raz niech się pan doinformuje, zanim zacznie pisać takie głupoty! Nie wiem kim jest rzekomy Łukasz Z, ale na pewno nie zmarłym z tego artykułu. Zmarły przede wszystkim inaczej się nazywał, a gdyby go pan rzeczywiście znał „od dziecka” to wiedziałby, że było to dziecko spokojne, które nikomu w niczym nie wadziło i nikt by się nie spodziewał, że stanie się coś takiego…Także na następny raz radzę się zastanowić 2 razy, zanim zacznie się takie głupoty pisać!

 3. Artykuł na niskim poziomie, a komentarze redakcji na jeszcze niższym. Zero profesjonalizmu! Jak można obrażać kogoś w dodatku podpisuác się “Redakcja”? Podobno tylko winny się tłumaczy ?

  • Miłego wieczoru.

   Aha zapomnielibyśmy, takie same informacje policja przekazała o zdarzeniu Dziennikowi Wschodniemu. Także jedyne, co jest niskie, to poziom Pana/Pani komentarza.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas