690 680 960

Zjeżdżał toyotą z ronda, wjechał w niego kierowca forda (zdjęcia)

W piątek rano na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu udział brał kierowca świadczący usługi przewozu osób.

W piątek rano na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, forda i toyoty. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Toyota poruszał się po rondzie i zjeżdżał z niego w kierunku ul. Lwowskiej. W pewnym momencie w bok jego pojazdu wjechał mężczyzna kierujący fordem, świadczący usługi przewozu osób.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, uszkodzone zostały jedynie pojazdy. Kierujący fordem musi liczyć się z wysokim mandatem oraz punktami karnymi za swój błąd na drodze. W rejonie kolizji nie ma utrudnień z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. w tym miejscu? niemożliwe

 2. Znów taxi strach wsiadać.

 3. Dla świadczących usługi inaczej widocznie wszystko jest możliwe. Ciekawi mnie ile mają jeszcze takich pseudo kierowców z pseudo taksówkami bo trochę strach wyjeżdżać na lubelskie ulice. Swoją drogą to myślę że ubezpieczenie takich bardzo potencjalnie wypadkowych bolidów powinno sięgnąć bardzo dużej kwoty bo ja jeżdżąc całe życie bezwypadkowo nie chcę finansować jakiś frustratów wspomaganych dopalaczami lub alkoholem podnoszącym adrenalinę.

 4. ta Toyota musiała być po dzwonku, gdyż ma uszkodzony przedni i tylni błotnik.

  • skoro piszesz o dzwonku:

   Czym się różni nauczyciel od nauczycielki?
   – Nauczyciel drapie się po dzwonku, a nauczycielka po przerwie.

 5. Czyżby znowu bolt?

 6. Jeden boleć w struclu mniej

 7. To nie bolt to taxi spod dworca jakiś stary wąsaty który nie powinien już jeździc ze względu na swój wiek

 8. Przewoźnik osób od siedmiu boleści. Jaki błąd? Wszystko jest czytelne na tym rondzie. Zabrać uprawnienia dożywotnio. Skończy siępewna liczba dziadów spod postoju dawnego PZU i innych takich miejsc gdzie dłużej stoją konserwując plastiki niż ćwicząc jazdę w miejskiej dżungli w szczycie.

  • Z umieszczenia tzw koziołka mniemam że to bolt lub inny Uber a nie stary wąsaty w dodatku z pod PZU.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas