Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zgubiła portfel. Ochroniarz go znalazł, a policjant naprawił zapięcie i oddał właścicielce

Nasza Czytelniczka zgubiła wczoraj portfel. Nie wierzyła, że zguba do niej tak szybko wróci. Co więcej… z naprawionym zapięciem.

Wczoraj wieczorem pani Dominika wracając z zakupów zgubiła portfel z całą zawartością. Nasza Czytelniczka dzisiaj rano odebrała telefon z informacją, że portfel się odnalazł.

– Wczoraj około 22 robiłam ostatnie zakupy w sklepie Żabka przy ul. Wallenroda. Pojechałam tam autem. Rano około godziny 7 zauważyłam, że nie mam portfela. Uznałam, że wypadł mi kiedy wracałam z zakupów. Nie było szansy na odnalezienie. Duży, czerwony 100 PLN w środku, karta paliwowa, karty do bankomatu, 2 dowody osobiste. Około godziny 8 zadzwonił telefon. Był to starszy aspirant z komisariatu IV przy ul. Zana, który miał nocny dyżur. Powiedział, że stoi pod klatką i ma mój portfel. Znalazł go ochroniarz, który przechodził i odniósł na policję. Nie wierzyłam, że takie rzeczy jeszcze się zdarzają – pisze do nas w mailu pani Dominika.

To jednak nie koniec tej historii.

– W środku wszystko, a pan policjant dodatkowo naprawił w nim uszkodzone zapięcie. Chciałam podziękować obu panom, bo nie wierzyłam, że odzyskam choćby dokumenty. Są jeszcze uczciwi ludzie i to jest na to najlepszy dowód. Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam Dominika – dodaje Czytelniczka.

(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

  1. Zadzwonił telefon czy domofon ?

  2. Hmm… 2 dowody osobiste?

  3. Czy jeszcze kogoś wnerwia ilość „reklam” Pani Wcisło na 112…..?

  4. Mnie też wnerwia.

  5. Trzeba wiedzieć na jakiej dzielnicy portfel zgubić

  6. Wspaniała historia. Idealna na nowy film Vegi!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo