Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Żelazna Dywizja będzie miała kolejną brygadę. Nowa jednostka wojskowa powstanie w Poniatowej

Szef Ministerstwa Obrony Narodowej podpisał decyzję o rozpoczęciu tworzenia nowej jednostki wojskowej w naszym regionie. Powstanie ona w ramach w 18 Dywizji Zmechanizowanej.

30 komentarzy

 1. Błaszczak idzie drogą PRL znowu będą jednostki na papierze bo na realne zabraknie ludzi i sprzętu. Na razie tylko mają ilości defiladowe bo dla HIMARS 1,5 JO Kraby oddali i sprzedali a dla naszych sił dopiero remontują w Koreii podobnie z czołgami. Tzw „fachowcy” będą obiecywać (nie oddamy guzika)

 2. 1 taczka plus łopata na wyposażeniu qwert 2

 3. ile jeszcze lasów wytniecie żeby jakieś budy dla psów zbudować

 4. No no Pan genialny mynyster pewnie ciut ciut przed wyborami ogłosi że mamy 2 mln armię ludzi na papierku co jak co ale facet liczyć pod siebie umie byle tylko wyszło ile on chce

 5. Także ludzie dobrze się zastanówcie na kogo zagłosujecie w tych wyborach jeżeli chcecie „wolności „ wybierzcie koalicje jeżeli chcecie ocalić swoje domy i bezpieczeństwo chyba nie muszę mówić na kogo głosować

 6. Ale wdzięcznych przybędzie-nowy etat dowódcy brygady, cały nowy sztab brygady, nowy kapelan. A że armat nie ma to szczegół, koreańce umaluja i doślą.

 7. No, No. Strategicznie, drogami powiatowymi będzie logistyka się zbierała. Politycznie musiało się dostac, szkoda ze nie chcą w Poniatowej i inwestycji jak przed wojną, czyli realnych dających prace i rozwój. Szkoda.

 8. PiS czuje że większość w sejmie im odjeżdża i stąd taka agresywna kampania wyborcza. Poza obietnicami i rozdawnictwem to tylko straszenie Tuskiem im zostaje. Bo nie mają kompletnie nic do zaproponowania.

 9. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Szef Ministerstwa Obrony Narodowej podpisał decyzję o rozpoczęciu tworzenia nowej jednostki wojskowej…
  Czego to sie nie podpisze ze strachu tuż przed utratą stołka i dostępu do żłoba…

Dodaj komentarz

Z kraju