Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzyły się pod Biedronką. Jedna z kobiet trafiła do szpitala

Jedna wjeżdżała na sklepowy parking, druga jechała prosto. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, oba pojazdy się zderzyły.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:40 na ul. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: peugeot i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca peugeotem kobieta, jechała od strony ul. Jana Pawła II. Wykonując manewr skrętu w lewo, na sklepowy parking, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącej z naprzeciwka skodzie.

W wyniku zdarzenia, kierująca skodą kobieta, została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obie kierujące były trzeźwe. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Marek, Norbert – DZIĘKUJEMY!)
2017-03-15 16:35:00

18 komentarzy

  1. O kurd…ilu tu widze mistrzów kierownicy mamy? Co jeden to bystrzejszy. Jak to można na takim skrzyżowaniu do wypadku doprowadzic? Tępe dzidy i wogóle. Krysie, Zosie i takie tam. Powiem wam jedno ze jak się nie jeździ to się wypadku miec nie będzie .No więc pewnie większej połowie Wam komętującym to zdarzenie nic nie grozi,). A reszcie komentującym proponuje psychotesty które trzeba przejść przed kat. C, C+E, D. Zdarzyło się i tyle. Dobrze że się Kobietkom nic bardzo nie stało. Autko rzecz nabyta.