690 680 960

To będzie największe lotnicze show. Jest już film zapowiadający imprezę

Czerwcowy piknik Lotnicze Depułtycze, ma być największą tego typu imprezą w tej części kraju. Organizatorzy szykują ogrom niespodzianek.

Trwają przygotowania do II edycji pikniku lotniczego Lotnicze Depułtycze. Na należącym do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie lotnisku, zaprezentują się maszyny, które nie dość, że można bardzo rzadko spotkać, to jeszcze są wyjątkowe w swojej klasie. Pewne jest, że piknik ten będzie największą tego typu imprezą we wschodniej części kraju.

Obecnie trwają końcowe rozmowy i ustalenia dotyczące tegorocznego programu. Organizator, czyli Damian Majsak z KAGERO Publishing, wyjaśnia, że jeśli uda się zdobyć paliwo lotnicze i podpisać wszystkie umowy sponsorskie jakie zaplanowano, będziemy świadkami wielkiego show. W planach są pokazy MiGa 29, Iskier i Orlików. Będzie Artur Kielak, Marek Choim i być może Uwe Zimmermann.

Na imprezę przybędzie także Cellfast, który poza samolotami zaprezentuje balon na ogrzane powietrze. Oczywiście nie zabraknie samolotów historycznych, trwają negocjacje z trzema dużymi gwiazdami. Na imprezie każdy chętny będzie mógł też skorzystać z lotów widokowych i wielu innych atrakcji dodatkowych.

Portal lublin112.pl sprawuje opiekę medialną nad wydarzeniem.

(wideo – nadesłane)
2017-03-15 17:39:57

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)