Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

To będzie największe lotnicze show. Jest już film zapowiadający imprezę

Czerwcowy piknik Lotnicze Depułtycze, ma być największą tego typu imprezą w tej części kraju. Organizatorzy szykują ogrom niespodzianek.

Trwają przygotowania do II edycji pikniku lotniczego Lotnicze Depułtycze. Na należącym do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie lotnisku, zaprezentują się maszyny, które nie dość, że można bardzo rzadko spotkać, to jeszcze są wyjątkowe w swojej klasie. Pewne jest, że piknik ten będzie największą tego typu imprezą we wschodniej części kraju.

Obecnie trwają końcowe rozmowy i ustalenia dotyczące tegorocznego programu. Organizator, czyli Damian Majsak z KAGERO Publishing, wyjaśnia, że jeśli uda się zdobyć paliwo lotnicze i podpisać wszystkie umowy sponsorskie jakie zaplanowano, będziemy świadkami wielkiego show. W planach są pokazy MiGa 29, Iskier i Orlików. Będzie Artur Kielak, Marek Choim i być może Uwe Zimmermann.

Na imprezę przybędzie także Cellfast, który poza samolotami zaprezentuje balon na ogrzane powietrze. Oczywiście nie zabraknie samolotów historycznych, trwają negocjacje z trzema dużymi gwiazdami. Na imprezie każdy chętny będzie mógł też skorzystać z lotów widokowych i wielu innych atrakcji dodatkowych.

Portal lublin112.pl sprawuje opiekę medialną nad wydarzeniem.

(wideo – nadesłane)
2017-03-15 17:39:57

Komentarze wyłączone

Z kraju