Zderzenie volkswagena z toyotą na trasie Lublin – Nałęczów. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po wypadku, występują utrudnienia w ruchu na wjeździe do Lublina od strony Nałęczowa. Na miejscu pracują policjanci, zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Dąbrowica koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Nałęczów, na skrzyżowaniu z drogą do Motycza, zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy jechały od strony Lublina. Kierująca toyotą kobieta zatrzymała się, aby skręcić w lewo. Po chwili w tył jej auta wyjechał kierowca volkswagena.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, Które przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Nałęczowa. Pojazdy przepuszczalne są wahadłowo.

(fot. lublin112)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Szanowna redakcjo o ile mnie pamięć nie myli oraz dane z map jest to miejscowość Dąbrowica. Owszem na skraju miejscowości Uniszowice ale część na której doszło do kontaktu należy do Dąbrowicy

  • Zdarzenie zostało zarejestrowane jako Uniszowice 50. Dlatego tak też napisaliśmy. Jednak rzeczywiście samo skrzyżowanie administracyjnie należy już do Dąbrowicy. Dlatego zaktualizowaliśmy tekst.

   Pozdrawiamy

  • teee pedancik drogowy , nie zawracaj szanownej redakcji dooopy pierdołami

   • Cieee chorobaaaa !!!

    „Przecinku”, ten to jeszcze nic, zdarzają się tacy, którzy chcieliby lokalizować miejsce zdarzenia przy pomocy suwmiarki…

 2. Robin (nie Hoody)

  Aż ciśnie się komentarzaz do znaku. teraz go się nazywa zakaz wjazdu na skrzyźowanie bez uprzedniego zatrzymania się, czyli popularny STOP!!!!!!

 3. Najechania na tył samochodu w tym miejscu i 200 M wyżej to codzienność. W okolicy przedszkole, klub i mnóstwo domów jednorodzinnych. Średnia prędkość z góry 100 km/h pod górę 80. Konieczne spowolnienie na odcinku od Stokrotki do Połuszowic. Dodatkowo nie wiadomo dlaczego na odcinku 200 M brak oświetlenia, chodnik po jednej stronie i droga w łuku.

 4. Wiadomo dlaczego brak oświetlenia. Pani wójt Jastkowa wyjaśniała. Bo na tym odcinku był chodnik. A dalej z projektu unijnego robili chodnik z oświetleniem. Więc tutaj nie mogli tego podciągnąć pod tamten projekt. No i wychodzi że tu oświetlenia nigdy nie będzie. Wszystkiemu winna UE. Tak nigdzie by nie było i nikt by nie marudził.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka gminy Radzyń Podlaski w Paszkach Dużych
Szlakiem Dobrej Zabawy, czyli impreza z okazji Dnia Dziecka
Kazimierski Dzień Dziecka
Warsztaty, spotkania, zajęcia oraz Dzień Dziecka. Wszystko to w bibliotece w Świdniku
Piknik rodzinny w Księżpolu