690 680 960

Zderzenie suzuki ze skodą na rondzie przy Makro (zdjęcia)

Po raz kolejny na rondzie przy Makro w Lublinie doszło do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:15 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Krańcowej i al. Witosa zderzyły się dwa samochody osobowe: suzuki i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skodą mężczyzna poruszał się ul. Krańcową od strony Drogi Męczenników Majdanka. Na skrzyżowaniu zderzył się z suzuki, którym kierowała kobieta.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z suzuki przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Występują duże utrudnienia w ruchu. Dwa pasy jezdni na wjeździe od strony ul. Krańcowej są całkowicie zablokowane. Utworzył się duży korek.

(fot. lublin112, nadesłane – Krzysztof)

8 komentarzy

 1. Ja nie zdążę? Skodą? Przed babą w jakimś suzuki?

  • Nadmierna prędkość to ile było, 100km/h? Głupie tłumaczenia swojej winy. Jak by nie jechała szybko, a nawet przyhamowała to ja bym zdążył przejechać. Dziecko z przedszkola lepszą bajeczkę by wymyśliło.

 2. Nieźle, koleś ma radar w oczach. Skoro widział, że poruszała się z nadmierną prędkością, to powinien wiedzieć cymbał, że nie zdąży. Głupie tłumaczenie.

  • To że masz pierwszeństwo to nie znaczy że masz nie zauważać innych użytkowników drogi. ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA. Jak masz pierwszeństwo, nadmierna prędkość i biegły wykaże nadmierna prędkość to jest WSPÓŁWINA i naprawiasz ze swojej kasy.

 3. Żałosne to tłumaczenie, że kobieta za szybko jechała…

 4. Sam sobie przeczy….miał radar w oczach bo stwierdził że jechała za szybko , ale nie potrafił ocenić szybkosci bo „wydawało mu się że zdąży ” …oj gościu gościu lepiej pochylić głowę i przyznać się do błędu niż zaplatać się we wlasnych kłamstwach

 5. Znając zwyczaje polskich kierowców należy sądzić ze jak kierujący ma pierwszeństwo to moze walić w innych. Przypuszczam że ten LUB z suzuki tak postąpił.

 6. Co za dekiel końcówki roku. Kobieta pierdziawką z małym silnikiem jechała po rondzie z nadmierną prędkością. Już byś się przychlaście wogóle nie odzywał i nie robił wstydu na koniec roku.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas