690 680 960

Zderzenie skody z oplem. Kobieta i dwójka dzieci trafiły do szpitala (zdjęcia)

Po zderzeniu dwóch pojazdów występują utrudnienia w ruchu na ul. Kunickiego w Lublinie. Poszkodowane zostały osoby podróżujące z mężczyzną świadczącym przewóz osób.

52 komentarze

 1. W tym miejscu nie można skręcać w lewo ale kierowcy łamią tam przepis bo na krótki czas było dozwolone
  Patrzcie na znaki przed wiaduktem
  Jak dojdzie do prawdziwej tragedii to dopiero się wezmą za tych cwaniaczków skręcających w lewo

  • W tym miejscu już od ponad roku jest dozwolony skręt w lewo. Oddaj prawo jazdy jak nie potrafisz czytać znaków i oznakowania poziomego.

  • A kiedy tamtędy jechałeś, że twierdzisz iż nie można tam skręcać w lewo. Regularnie malowane są tam znaki poziome na żółto popatrz na zdjęcie z bliska, przejeżdżam przez tunel 3,4 razy w tygodniu i skręcam tam w lewo w Pocztową, ale widzę jak jeżdżą inni kierowcy gdy tylko włączam lewy kierunek przed samym wjazdem do tunelu to często samochód za mną wjeżdżając do tunelu gdy ma możliwość to zjeżdża na prawy pas bez kierunku i na ciągłej, a tak zazwyczaj jeżdżą z rejestracją z LSW, LUB, LLB. A dzisiaj to zawinił tylko i wyłącznie kierowca Bolta, który nie dostosował prędkości lub się zagapił przejeżdżałam tamtędy 3 min po tym zajściu akurat podjeżdżały 2 jednostki straży pożarnej.

 2. Bolt z odpowiedzialnego zajęcia zrobił prace dorywcza dla każdego! I dla każdego kto sie do tego nie nadaje… Zajeżdżają leasingowane samochody, rozbijają się jeden po drugim, zanizaja rynek przewozów doplatami z zagranicy i tamtez na was zarabiają..

  • Ale Ty jesteś fachowie.
   Prawo jazdy odnieś na Czechowską albo naucz się przepisów ruchu drogowego

 3. Bolec walnął aż mu stolec wyleciał 🙂 plaga normalnie plaga z tymi stolcami same patafiany ‚amatory’ coach wiła coś się dzieje ‚studenty jezdzo’ jak u siebie po wsiach

 4. Taxi nie walnie bo oni ciągle teraz stoją,Czas wąsacze zwijać kram

 5. Bo tam jest głupotą pozostawienie możliwości skrętu w lewo za wiaduktem w Ul. Pocztową. Zawsze był zakaz tylko cwaniaki skręcały ,a teraz podczas remontu 2 lata temu było dopuszczone i chyba zapomnieli przywrócić stare oznakowanie.

  • A dla czego głupota? Przecież ten skręt jest bardzo wygodny, zmniejsza ruch na pl. Bychawskim. To że kierowca bez umiejętności wpakował się komuś w tył auta nie oznacza że już trzeba zmieniać całą organizację ruchu i stwarzać utrudnienie dla pozostałych.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas