Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie peugeota z citroenem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną popołudniowego zderzenia dwóch aut w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12:15 na ul. Węglarza w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Walecznych i Strzembosza zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i peugeot.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Jak wstępnie ustalono kierująca citroenem kobieta wyjeżdżała od strony pętli autobusowej w kierunku al. Spółdzielczości Pracy, wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na peugeocie, którego kierowca poruszał się od strony ul. Dożynkowej w kierunku al. Andersa.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Zderzenie peugeota z citroenem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Zderzenie peugeota z citroenem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Zderzenie peugeota z citroenem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Znowu babsko. Do garów. Ale tam tez czeka problem. Kto ma pierwszeństwo? Garnek czy patelnia. Buahahaaa!

 2. Prawo jazdy za jajka

  I następna pani w Citroenku, która ma problemy z ustaleniem pierwszeństwa na drodze.
  Nikt jej nie powiedział, co ma robić, więc pojechała na pałę.

 3. To jest bardzo złe skrzyżowanie. Nie bronię sprawczyni, ale organizacja ruchu zmusza wielu kierowców do dwukrotnego przejechania przez bardzo ruchliwe w godzinach szczytu skrzyżowanie. Zapraszam prześmiewców do wykonania manewru co sprawczyni, tj. przejechania z góry ul. Węglarza, przejechania, zgodnie z przepisami na wprost. Zawrotka na pętli i potem znów na wprost. Najlepiej koło godziny 17 stej.

 4. Dwa francuzy hahaha

 5. Pani jechała do domu na Jagodowej. Aby nie zawracać na skrzyżowaniu (jest zakaz) pojechała zrobić nawrotkę na pętli mpk. Dla mistrzów kierownicy polecam pojechać ze Strzembosza prosto w Walecznych. Tak około 17 jak napisał przedmowca. W ogóle to skrzyżowanie powinno weryfikować umiejętności wszystkich komentujących tu miszczuf.
  No i czytając komentarze typu „baba do garów” byłbym za usunięciem możliwości komentowania…

 6. Tam powinno być rondo. I po problemie.
  Ostatnio skrecajac z Weglaza w STRZEMBOSZA przepuszczalem Taksówkarza który jechał od walecznych, gość zatrzymał się i pukał się w głowę pokazując mi co i a robię (więc nie tylko kobiety mają tam problem.
  Tylko patrzeć aż zdazy się tam niedajboze śmiertelny wypadek