Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie nissana z seatem na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia nissana z seatem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22 na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Seat, jadąc z kierunku ul. Armii Krajowej, zatrzymała się na rondzie im. Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. Po chwili w tył jej pojazdu z impetem uderzył nissan.

Na miejscu interweniowały dwa zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala trafiły dwie kobiety podróżujące seatem.

Świadkowie zdarzenia relacjonowali nam, że z nissana wysiadły trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna. Jednak po chwili mężczyzna zaczął się oddalać z miejsca zdarzenia. Ruszył za nim jeden ze świadków i po kilkuset metrach zatrzymał go.

Po przyjeździe policji do kierowania nissanem przyznała się jedna z kobiet. Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg zdarzenia. W rejonie wypadku skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Nie ma większych utrudnień w ruchu pojazdów.

2017-11-08 23:42:26
(fot. lublin112.pl, nadesłane Hanna, Przemysław)

16 komentarzy

  1. Po północy to nie było,zresztą wszyscy byli nietrzeźwi i tyle.widziałem kilka pustych butelek po perle.

    • Ciekawy jestem gdzie stałeś? bo jakoś cię nie widziałem a byłem tam od początku, puszek żadnych też nie było więc nie zmyślaj głupot pajacu

Wiadomości z info112