Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na rondzie w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen poruszał się ul. Jana Pawła II od strony ul. Armii Krajowej, w kierunku ul. Filaretów. W pewnym momencie w bok jego pojazdu uderzył samochód marki Skoda. Po zderzeniu volkswagen wypadł na pas zieleni.

W zderzeniu poszkodowana została kierująca skodą, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Obecnie w rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia z przejazdem. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zderzenie na rondzie w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie na rondzie w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Cwana babka załapała się przed podwyżką mk. Jest do przodu na ok 1tys!

 2. Ta droga rowerowa aż krzyczy do kierującego wozem strażacki, żeby na nią wjechać. Wielu by wjechało, bojąc się, ze samochód stojący na jednym z czterech pasów ruchu, może utrudniać ruch na jezdni.
  Co ciekawe, ten sam pojazd, zaparkowany na DdR/chodniku o szerokości 150-200cm, nie stanowi żadnej przeszkody, dla poruszających się DdR/chodnikiem.
  Taki specyficzny relatywizm polskich kierowców. 10<2,0.

 3. Pewnie oba miały zielone

 4. Pewnie [***] patrzył na sygnalizację za….. rondem. Tam zielone włącza się dużo wcześniej
  żeby umożliwić zjazd z ronda. Nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek. Na ciemnotę nie ma rady.

 5. Od 3 stycznia na Filaretów będzie pogrom piratów w starych sztruclach.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo