Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie kilku pojazdów na obwodnicy Lubartowa. Są duże utrudnienia w ruchu

W piątek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia kilku pojazdów. Utrudnienia w ruchu występują w ciągu obwodnicy Lubartowa, w rejonie skrzyżowania z ulicą Kleeberga.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9.30 na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu kilku pojazdów w rejonie skrzyżowania z ulicą Kleeberga.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie w miejscu zdarzenia trwają działania ratunkowe, jest informacja o dwóch osobach poszkodowanych. Występują duże utrudnienia z przyjazdem. Obecnie droga jest zablokowana, na czas interwencji śmigłowca LPR.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 3 godzin.

6 komentarzy

 1. Wieśniaki z kamionki nauczcie się jeździć

 2. Znowu zderzyli się Kierowcy. Największe Święte Krowy.

  • Coś w tym jest bo zderzenia pieszych zdarzają się niezwykle rzadko. Gdyby tylko udało się wyjaśniać przyczynę to nagroda IGnobla w kieszeni.

 3. Tam się zawsze zderzają, bo pędzą na łeb na szyję z wytrzeszczem oczu i otwartymi gębami , bo tak im się śpieszy.

 4. Jak nie było obwodnicy to nie było tylu wypadków.

 5. Czy koszt stałego posterunku, patroli 24/h na obwodnicy Lubartowa i okolic nie był by niższy niż obsługa zdarzeń w tych miejscach?
  Trasa z Lubartowa do Lublina to jest czasami taki hardkor ja kiedyś z Kraśnika do Lublina. Jazda na zderzak, wyprzedzanie na 3-go, przekraczanie prędkości
  Te skrzyżowania to nawet spoko jeżeli wszyscy przestrzegali by ograniczeń prędkości.

Dodaj komentarz