Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Stoczek Łukowski – Łuków. Wprowadzono ruch wahadłowy

W piątek rano na drodze krajowej nr 76 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godzina 9.00 na drodze krajowej nr 76 w miejscowości Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim, na trasie Stoczek Łukowski – Łuków.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji obecnie występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest zablokowany, samochody przepuszczane są wahadłowo.

Problemy z przejazdem mogą potrwać około dwóch godzin. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Nie ma obecnie informacji o osobach poszkodowanych.

3 komentarze

  1. A to ci niespodzianka. Spodziewałem się, że rowerzysta potrącił pieszego. To musi być jakiś spisek, że w 99% zdarzeń biorą udział wyłącznie pojazdy samochodowe. I, że 100% tych zdarzeń jest z winy kierującego samochodem.

  2. Wańka rano Wstańka

    No i dzieje się. Apele policji okazały się bezskuteczne, to i służby ratunkowe mają co robić.

    • To policja jeszcze jest w tym kraju? Ostatni raz słyszałem o policjancie, gdy strzelał sobie z granatnika w komendzie stołecznej.

Dodaj komentarz

Z kraju