Zderzenie dwóch pojazdów z łosiem na terenie Lublina. Ranne zwierzę leży na ulicy (wideo)

We wtorek rano na ul. Węglarza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Ranne zwierzę leży na ulicy, zaś kolejny młody łoś biega po pobliskim osiedlu.

67 komentarzy

 1. Kto bliżej niechby poszedł udusił własnymi ręcami

 2. Liga ochrony cietrzewia zwyczajnego

  Zabawne komentarze typu „jak można nie zauważyć łosia”? Najwidoczniej można, skoro doszło do tego wypadku.
  Na pewno kierujący obydwoma pojazdami nie wstali rano z łóżka, nie wsiedli do samochodu jadąc do pracy z myślą, a specjalnie walnę w łosia bo nie mam problemów to sobie ich narobię.
  Najwidoczniej jednak do wielu komentujących to nigdy nie dotrze dopóki im samym taka sytuacja się nie przytrafi.
  Jasne zaraz będzie fala hejtu ludzi, którzy więcej empatii mają w stosunku do kotleta schabowego niż do drugiego człowieka.
  Co do łosi zwierzę to jest bardzo szybkie, skoczne i w dodatku trudno przewidzieć jak zachowa się kiedy zostanie spłoszone, nawet jak je się zauważy.
  Wracając do pytania: jak można nie zauważyć łosia?
  Równie dobrze zadajcie sobie pytanie jak możnie nie zauważyć pędzącego auta (które notabene od łosia jest większe) i oczywiście łoś to nie jest rozumne zwierzę, ale tylu pieszych wchodzi wprost pod pędzące auto, tylu ludzi zostaje potrąconych na ulicach. Jak można nie zauważyć drugiego samochodu samemu jadąc autem doprowadzając do kolizji, a tyle ich codziennie jest. Więc czemu szanowni komentujący tak się ograniczają i to konkretne pytanie zadają tylko w sprawie łosia, zarówno teraz jak i przy poprzednim zdarzeniu na al. Witosa.
  Heh, możliwe nawet (któż to wie), że osoby które dziś uczestniczyły w tym wypadku przy poprzedniej sytuacji zadawały tu na forum podobne pytania, a teraz się przekonały, że można nie zauważyć. 🙂

  • kara musi być

   Jak się maluje lub patrzy w telefon to wiadomo, że coś skocznego może być nieprzewidywalne przed maską. Myli Ci się skoczny łoś wyskakujący z lasu, bagien, drzewa, krzewów…a nie z otwartej przestrzeni.

 3. Klempa z wyrastajacymi rosochami (porozem)… to chyba jednak jest renifer (tylko u reniferow samice mają poroze) wiedza autora Level hard

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej