Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych (zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Mełgiewskiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Świdnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przed jednym z przejść dla pieszych zderzyły się dwa samochody osobowe – skoda i opel. Było to najechanie na siebie pojazdów. Kierowca skody nie wyhamował za oplem i uderzył w jego tył.

W rejonie kolizji występują utrudnienia w ruchu, jeden pas w kierunku Świdnika jest zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

Zderzenie dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Ludzie gnają pędzą…aby szybciej przez miasto przejechać, cisną ten gaz nawet na krótkich dystansach byle by być pierwszym
    Tutaj było podobnie,

    Ludziom się za bardzo spieszy. Dlatego będzie się tak działo

  2. Na tej drodze należałoby dołożyć jeszcze po 2 pasy. Byłoby okrągłe 10. Jak na przedmieściach w USA czy Chinach. Za to chodniki oraz komunikację miejską zlikwidować. Droga rowerowa mogłaby być, ale taka z odcinkami ciągłymi nie dłuższymi niż 50 metrów z jak największą liczbą nieciągłości, PdP oraz bez miejsca wjazdu oraz zjazdu z takiej drogi.

  3. „Za to chodniki oraz komunikację miejską zlikwidować”. Widzisz jak się postarasz to i coś mądrego napiszesz, pełna zgoda!

  4. Prawie rok od wprowadzenia bezdyskusyjnego pierwszeństwa pieszych na pdp, a kierowcy dalej probują cisnąć. Nie da się pogodzić szybkiej jazdy z uważnoscią w terenie zabudowanym gdzie jest wielu innych uczestników ruchu drogowego oprócz kierowców. I chociaż prawo silniejszego już nie działa to są tacy którzy tęsknią za tym co było bo dobrze im było.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo