690 680 960

Zderzenie dwóch peugeotów. Skręcała w lewo, wjechała wprost przed nadjeżdżające z naprzeciwka auto (zdjęcia)

Kolejny wypadek na ulicach Lublina. Przyczyną znów było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:40 na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Morwową zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze występnych ustaleń wynika, iż kierująca Peugeotem 308 młoda kobieta poruszała się ul. Nałęczowską od strony al. Kraśnickiej i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Morwową. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej Peugeotem 206, która jechała od Nałęczowa. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z Peugeota 206 przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

  1. To już nudne. Obrońcy jajników policzcie dzisiejsze kolizje w kategorii baba-chłop. Baby do gotowania bo to wam najlepiej wychodzi (i to nie wszystkim).

  2. do garów kóóórła!

  3. kolejna wiejska studentka w akcji

  4. Znowu prowincja

  5. Na miejsce przyjechał Granatowy Hyundai na warszawskich blachach. Używał on sygnałów błyskowych jednak koloru białego- Jakie to były służby?

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas