Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch autokarów na trasie Warszawa – Lublin. Trwa akcja ratunkowa (zdjęcia)

W poniedziałek rano na drodze S17 doszło do zderzenia dwóch autokarów. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, trasa w kierunku Lublina jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze S17 na wysokości Wólki Mlądzkiej w woj. mazowieckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch autokarów na pasie w kierunku Lublina. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu udział brał autokar, który podróżowały dzieci, zaś w drugim pojeździe podróżował tylko kierowca Obecnie nie ma informacji o osobach rannych. GDDKiA przekazuje w komunikacie, że wstępnie trzy osoby zostały poszkodowane. Jak informują strażacy, poszkodowanym udzielana jest pomoc na miejscu. Śmigłowiec prawdopodobnie nie będzie zabierał żadnej z osób.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Podczas lądowania śmigłowca ruch został wstrzymany w obu kierunkach. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12:30. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Cieee chorobaaaa !!!

    Jak już się zderzyły to przestało im się gdziekolwiek śpieszyć, to jakie: PILNE ???

  2. Gdyby leciały po 200km/h to też by się nikomu nic poważnego (jak zakładam) nie stało. Poruszać się 200 czy 250km/h jest tak samo bezpiecznie jak 115 czy 130km/h.

    • Uczyłeś się Franiu fizyki? Zrób test. Podejdź spokojnie do ściany i uderz w nią głową. A potem powtórz test, tylko pobiegnij w stronę ściany najszybciej jak się da…

  3. Busami i autokarami strach jezdzic. Czlowiek jedzie osobowka, 90/h w obszarze niezabudowanym, ciemno, waska droga i wyprzedza go autokar….Bo tak mu sie spieszy

Z kraju