Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu w Świdniku. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia dwóch pojazdów na al. Lotników Polskich w Świdniku. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na al. Lotników Polskich w Świdniku. Na skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą mężczyzna wyjeżdżał z terenu parkingu. Nie zachował jednak ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z taksówką

Jedna osoba została poszkodowana. Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

ZOBACZ TAKŻE

Wypadek na A2. W pojeździe dostawczym znajdowali się migranci FOTO
Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje 31-latek ZDJĘCIA
75-latek uderzony przez konar. Czekał na pomoc blisko dobę FOTO

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu w Świdniku. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. swidnik.pl, nadesłane -Paweł)

8 komentarzy

 1. 1. Trzeba zamontować sekundniki.
  2. Albo wyjeżdżał z parkingu, albo wjeżdżał na skrzyżowanie. Rzadko kiedy (ale zdarza się), z parkingu wjeżdża się na drogę przez skrzyżowanie. Przeważnie parking jest obiektem przydrożnym, z którego wyjazd nie odbywa się przez skrzyżowanie, lecz przez „łącznik” który nie jest wlotem skrzyżowania.

  • Promieniujesz mądrością jak stara skarpeta stęchlizną Franiu.
   Tam jest takie porąbane skrzyżowanie już po prostu, a z parkingu kina wyjeżdża się już za sygnalizatorem, na środek skrzyżowania.

   • Między sygnalizotorami odległość z 15 metrów +- ale dziwne

    • Może ktoś stał na prawym pasie, a zmieniło się światło, a ten wyjeżdżający myślał, że nadal mają czerwone… jak już pisałem – porąbany ten wyjazd z parkingu – córka miała tam kiedyś w Domu Kultury występy, to byłem i widziałem, stąd wiem.

 2. ObywatelWsiObokMetropolii

  Łooo to we Świdniku są skrzyżowania, światła i taksówki? :O

 3. Weź ty człowieku rozbieg i z baranka w ścianę wbiegnij

 4. To zielona czy ten pajac z dlygimi wlosami jedna taxa mniej z tej h****ej corporacji.. Ps nie zapitalaj tak po miescie to wyhamujesz.. Chyba ze taki pomysl na remont grata z anglii sciagnietego..

Z kraju