Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na rondzie Mohyły. Skoda przewróciła się na bok

Na utrudnienia w ruchu kierowcy napotkają na rondzie Mohyły w Lublinie. Po zderzeniu dwóch aut, jedno zatrzymało się na boku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 9 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ulic: Ruskiej, Podzamcze i Lwowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierowca audi wyjeżdżając z ul. Lwowskiej wymusił pierwszeństwo przejazdu na znajdującej się na rondzie skodzie. W wyniku zderzenia pojazdów skoda przewróciła się na bok.

Do szpitala została przetransportowana jedna osoba, był to kierowca skody. Jak nas poinformowano, poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalając szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-02-27 09:26:05
(fot. nadesłane Ada, Marta, Daniel, aplikacja mobilna Marek i Rafał, lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Piotr (nie święty)

  Szkoda tej skodzianki, mogła jeszcze pożyć.

 2. Jak pięęęknie leży!!!
  Jest biała, może by ją tam zostawić ku przestrodze?

 3. Sraudi na jakich blachach ?

 4. jaki rurex z tej audicki. Szybki i wściekły 😀

 5. Szkoda. VAG road battle

 6. przykro to wyglada, dobrze że wszyscy żywi

 7. Niech spoczywa w pokoju.

 8. Jak ktoś zechce się wypowiedzieć nt. tego jak jeżdżą Przedstawiciele Handlowi to niech zawczasu się powstrzyma, ponieważ jest on tu (i w wielu innych przypadkach) ofiarą, a nie sprawcą. Zabrać prawo jazdy takim „kierowcom”, którzy nie potrafią się poruszać po prostych i ułatwiających życie kierowcom rondach i mają problemy ze wzrokiem. By nie widzieć auta będącego na rondzie lub opuszczającego je to trzeba się o to postarać lub być po prostu kiepsko widzącą osobą, tak więc skierowanie na badania obowiązkowe.

  • Ponoć w projektach zmian Prawa jest propozycja, żeby w przypadkach gdzie na pierwszy rzut oka widać głupotę kierowcy, policjanci kierowali takiego talenta na egzamin kontrolny.
   kiedyś takie prawo miała bohaterska Milicja Obywatelska, a potem jakoś ten jakże potrzebny przepis zapomniano.