Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł na dyskotekę i nie wrócił. Ciało 18-latka znaleziono na polu

Nie żyje zaginiony 18-latek, mieszkaniec gminy Ryki, który w sobotni wieczór wybrał się na dyskotekę. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci.

Poszukiwania 18-letniego Mateusza trwały od niedzielnego południa. Mieszkaniec miejscowości Leopoldów w gminie Ryki w sobotni wieczór wyszedł z domu z zamieram udania się do oddalonej o blisko 10 km dyskoteki w Kłoczewie.

Gdy nie wrócił, ani też nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu, rodzina powiadomiła policję. W poszukiwaniach 18-latka brała też udział rodzina i znajomi.

Poszukiwania zakończyły się z fatalnym skutkiem, młody mężczyzna nie żyje. Jego ciało znaleziono na polu w okolicach miejscowości Lasocin, w pobliżu Leopoldowa. W chwili obecnej na miejscu pracują policjanci i prokuratura. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności śmierci 18-latka.

(fot. lublin112)
2017-02-27 08:00:29

58 komentarzy

 1. pytanie jednak jest . 10 km pieszo ? Kolegów nie miał ? Się było młodym , się chodziło i po 10 km w czasach przedsamochodowych . Ale w pojedynke nigdy. Zawsze jakas ekipa , zeby bodaj tanie wino w gromadzie wypić

 2. Ludzie, wyzywacie się tu, kłócicie, a dla niektórych to pewnie straszna tragedia.
  Naprawdę zastanówcie się zanim coś napiszecie.
  Gdyby ktoś z was stracił bliską osobę, to chciałby czytać takie rzeczy?
  Alkohol i narkotyki były, są i będą na każdej imprezie, ale czemu osądzacie o to chłopaka?
  Znacie go?
  Nikt nie wie jak było.
  Mam nadzieję, że wszystko sie szybko wyjaśni.
  A rodzinie i znajomym strasznie współczuję.
  Bądźcie silni!

  • Tak sobie to wszystko czytam i prawie wszystkim Wam współczuję waszego braku mòzgu !!! Śmierć człowieka to straszna tragedia należy się pomodlić i zastanowić bo to mógł być ktoś z Was, ale nie Wy jeteście wszyscy idealni, uważacie że jesteście lepsi, szkoda. Nie znałam tego chłopaka ale serce ściska mi z żalu, bo nie jest mi obojętns taka tragedia i nie Wam go oceniać, uszanujcie to mając resztki honoru i nie piszcie tych swoich hipokryzji.

 3. Ktoś może wie co się konkretnie stało? Dlaczego nie żyje

 4. Wyrazy szacunku i współczucia dla rodziny i przyjaciół.

 5. Wyrazy współczucia i szacunku dla rodziny i przyjaciół.

 6. Też znam tą sytuacje, smutna sprawa, ale dziewczyna nie była normalna, no a ten 62-latek sympatyczna osoba z niego była, co tu duzo mówić, a wszystko przez dobre intencje bo chciał pomóc :/