Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch audi. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym trójka dzieci (zdjęcia)

W czwartek na jednej z ulic w Tyszowcach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przewieziono cztery osoby, w tym trójkę dzieci.

Do wypadku doszło wczoraj rano na ul. 3 Maja w Tyszowcach w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letnia mieszkanka gminy Tyszowce kierująca pojazdem marki Audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu tej samej marki i uderzyła w jego tył. Drugim z pojazdów podróżował 20-latek z tej samej gminy. Mężczyzna wykonywał manewr skrętu w lewo, na pobliski parking.

Do szpitala trafiła 39-latka z trójką dzieci, które z nią podróżowały. Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, oboje byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch audi. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym trójka dzieci (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

8 komentarzy

  1. Widzimy wyraźnie, że kierujący aŁdi czują się bezkarni! Trzeba wprowadzić obowiązkowy tachograf i licencję na przewóz osób dla tych kierowców! Egzamin państwowy z wiedzy o ruchu drogowym! Koniec z uprzywilejowaniem kierujących aŁdi! Ile można! Jak nie pijani to nie rozróżniają znaków!

  2. Czworo rannych po takim „puknięciu”?
    Niech zgadnę – „pasy (i foteliki) są dla mięczaków”, „oni tylko >za róg< jadą", "szwagier wujka Staśka to by dzisiaj żył, gdyby wtedy pasów nie zapiął"

  3. Cztery koła dla matoła.

    • Nie zdajesz sobie sprawy, dla jak wielu, 20-letnia aŁdica to szczyt marzeń. Stawia klocka w domu do wiadra, ale, gdy chodzi po stonce do z dyndającym w ręku kluczykiem.

  4. Nie znacie nawet dokładnych faktów zdarzenia więc nie oceniajcie kogoś po tym jaką marką samochodu jeździ , dla waszej wiadomości kobieta która kierowała samochódem jechała z dużo za dużą prędkością , nie zapieła pasów bezpieczeństwa dzieciom przez co ucierpiały i przez własną nieodpowiedzialność mogła zabić nie tylko siebie ale swoje dzieci i również kierowcę drugiego pojazdu który nie był niczemu winny , więc skończcie gadać durnoty na czyjś temat

  5. Wsiowy bag i tyle

Z kraju