690 680 960

Zderzenie czterech pojazdów na jednej z ulic Lublina. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W sobotę przed południem w rejonie skrzyżowania ul. Kalinowszczyzna z al. Andersa doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. W miejscu wypadku występują duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 11:40 na ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z al. Andersa zderzyły się cztery pojazdy – trzy osobowe: BMW, opel i ford oraz dostawczy fiat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący BMW mężczyzna jechał ul. Kalinowszczyzna od strony ronda Mohyły. Dojeżdżając do stojących w korku pojazdów zaczął je omijać. W trakcie tego manewru zaczepił o opla i forda, a następnie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym fiatem.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowców z BMW i fiata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, ul. Kalinowszczyzna jest całkowicie zablokowana. Autobusy linii nr 1, 2 i 22 pojadą objazdami.

(fot. lublin112.pl)

28 komentarzy

 1. Najlepiej od razu zmieszać kogoś z blotem. Czy nikt z wyżej hejtujących nie wpadł na pomysł, że kierowca BMW mógł zasłabnąć?
  Pozdrawiam, świadek

 2. Szybciej jeździjcie, to wam drzew zabraknie

 3. 1. Brakuje tylko tekstu, w odniesieniu do poszkodowanych, że przynajmniej mieli pierwszeństwo.
  2. Może ktoś z „nieomylnych”, z którymi ostatnimi dniami się spierałem, napisze co zrobić w sytuacji, gdy ktoś jadący za nami, taranuje nas swoim pojazdem? Własne umiejętności, ostrożność i to co Wam powiedzieli w przedszkolu, już nie wystarczą, by uniknąć wypadku? Zawsze piszecie, że trzeba liczyć wyłącznie na siebie, wiec co robić w takiej sytuacji?

  • Nic nie robić, uderzenia w tył raczej nie są groźne dla konstrukcji pojazdu, a co za tym idzie można je tanio naprawić, oraz wziąć dobre pieniądze z OC sprawcy. Polecam również sprzedać szkodę firmie specjalizującej się w ściąganiu odszkodowań, zawsze wpadnie dodatkowe parę złotych.

 4. Franio, zdarzenie miało miejsce przed godz.12 a ty dopiero teraz zadajesz pytania ? Przecież expert od ruchu drogowego powinien nabazgrać na forum od razu. Spóźniłeś swój komentarz pytajny … ale niewielka strata przynajmniej napisali coś „mondrego” inni.

 5. Jak zwykle król szosy w burakowozie,który ma wszystkich za nic,bo przecież pierwszeństwo należy się jemu.Pryndkość tyż miał przepisową pewnie,że mu się tak pięknie przód złożył.Mam nadzieję,że kwity polecą mu za to.

 6. BMW to bym jeszcze podpalił żeby mu do głowy nie przyszło wykreować i dalej jeździć

 7. Beeemeczka nie stoi potulnie w korku.
  Redukcja, but, lewy do oporu a później wjazd na prawy i naaaara leszcze w Oplach i Citroenach!!!

  Oby tylko krzywdy nikomu nie zrobił i kwity niech straci.

 8. prawko zabrane ?

 9. Opel Omega Lubelskie pozdrawia kierowcę omegi

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin