Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie czterech aut na ul. Turystycznej. Będą spore korki

Na spore utrudnienia w ruchu powinni się przygotować kierowcy, jadący z Lublina w stronę Łęcznej. To po zderzeniu kilku pojazdów na wyjeździe z miasta.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16 na ul. Turystycznej w Lublinie. Jak alarmują nas czytelnicy, tuż za przejazdem kolejowym zderzyły się cztery samochody osobowe: ford, skoda, toyota, volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, było to klasyczne najechanie na tył, w którym brały udział cztery pojazdy. Wszystkie auta uczestniczące w zdarzeniu jechały w kierunku Łęcznej. Kierujący volkswagenem mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył toyoty. Ta z kolei wjechała w skodę, która zatrzymała się na tylnym zderzaku forda.

W wyniku zdarzenia, jedna osoba, kobieta w ciąży, została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała, jednak ze względu na jej stan, konieczne okazało się wykonanie specjalistycznych badań.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Łęcznej, co przy trwającym szczycie komunikacyjnym sprawiło, że korek sięga już ul. Mełgiewskiej. Strażacy wahadłowo przepuszczają pojazdy.

(fot. lublin112, nadesłane)
2017-03-24 16:23:15

8 komentarzy

 1. Stoję w tym korku kur..

  No to się pospieszyli

 2. A jak wygląda rozliczenie napraw tych aut? Jak dla mnie to wszystkie powinny być naprawione z polisy tego który spowodował kolizję – czyli ten na samym końcu.

  • Wszystkie naprawione z polisy VW a za rok lub dwa firma ubezpieczeniowa podniesie WSZYSTKIM stawki za OC. Niestety tak to wygląda w praktyce :/ Moim skromnym zdaniem powinni podnisić stawki tylko tym kierowcom którzy powodują kolizje!

   • Jesteś w wielkim błędzie kolego. Nikt pozostałym cen z powodu tej kolizji nie podniesie. Ale siedzi taki w internecie i panikę sieje.

 3. Chyba „bita” była ta Octavia.

 4. Zawsze mnie zastanawia, jakie to jest „nieklasyczne najechanie na tył”

  • Najedziesz zobaczysz. Ja w durny sposob najechałem. Przed auto gościa, w które wjechałem wcisnął sie inny kierowca. Ten przedemną zachamował gwałtownie i dalej wiadomo. To jest klasyka hehe.

 5. Tam na łuku tez był wpadek dziś opel i jeep

Z kraju

Polityka i społeczeństwo