Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie citroena z chryslerem w centrum Lublina

Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu al. Racławickich i ul. Sowińskiego w Lublinie. Wszystko z powodu nieostrożności jednego z kierowców.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 21:20 na al. Racławickich w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Sowińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i chrysler. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca chryslera jechał al. Racławickimi od strony centrum. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Sowińskiego. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na poruszającym się z naprzeciwka kierowcy citroena. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

61

62

63

64
(fot. Fani Pogody)
2018-07-31 22:39:48

3 komentarze

  1. Jest to drugie co do takich spotkań skrzyżowanie obok ronda na Diamentowej – „rondo blacharzy”.

  2. Czy tylko dla mnie PT Cruiser jest porównywalnie paskudny do Multipli? Niby o gustach się nie dyskutuje, ale kto patrząc na to coś myśli „ale fajnie wygląda, chcę go mieć”? Swoją drogą, może się doszukuję więcej niż w tym jest, ale o takiej porze, na prawie pustej ulicy stłuczka w takich okolicznościach wydaje się podejrzana. Sprawdziłbym, czy kierowcy się nie znają 🙂

    • Mi się tam podoba (nawiązuje stylistyką do samochodów lat 40-50), uważam wręcz, że jest to jeden z ciekawszych projektów nadwozia obecnych na ulicach. Kwestia gustu, ale bezsprzeczne jest, że PT Cruiser posiada przynajmniej swój charakter, czego nie można powiedzieć o większości nowych samochodów w tej klasie cenowej.

Wiadomości z info112