Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymany mężczyzna to nie nożownik z ul. Narutowicza. Jest jednak zamieszany w sprawę śmierci 27-latka

Mężczyzna, którego antyterroryści zatrzymali do sprawy zabójstwa na ul. Narutowicza, nie zadał śmiertelnych ciosów. Pomagał jednak sprawcy. Ma trafić za to do aresztu.

43 komentarze

 1. w ch…. energii idzie na taką patologię: policja, pogotowie, at, prokuratura i za chwilę sąd, później jeszcze takiego trzeba utrzymać w pierdlu.
  Dajcie im się powybijać nawzajem, będzie trochę spokojniej i taniej.

 2. Dwóch patoli mniej. Sprawca powinien dostać od Komendanta Policji list z podziękowaniem, medal „Zasłużony Dla Bezpieczeństwa Publicznego” i goździka na specjalnej uroczystości.

  • Poje..any jesteś . Sam jesteś PATOLA.

   • Widać mamy inne standardy tego czym jest patologia. Dla mnie, jak i większości obywateli, tacy bandyci to patusy. „Normalni” ludzie nie są notowani i karani za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu.

 3. Tak czułem ze to nie są przypadkowi ludzie

 4. Wiklinowy Nocnik

  lokalna patologia z 500+

 5. tyle dobrego, że to patusy między sobą, już się bałem, że Lublin się robi niebezpieczny

 6. filmów sie naoglądali za dużo

 7. Szkoda, że nie pozarzynali się nawzajem. Byłoby o kilku cwaniaczków- jełopków mniej w naszym pięknym mieście.
  Byłoby też bezpieczniej. Teraz nie wiadomo co odbije temu z nożem bo jest mu pewnie wszystko jedno. ( Na wszelki wypadek też chodzę z nożem bo nie zabrania tego prawo )

 8. szkoda młodego życia, ale nie da się oszukać nastrojów społecznych…w ogólnym odczuciu jedna niebezpieczna jednostka mniej…

 9. Kim wy kur*** jesteście, że oceniacie człowieka????
  Znacie zmarłego Mateusza??? Skąd wiesz jeden z drugim, że to patola???
  Sprawca i poszkodowani się nie znali.
  Osobom, które oceniają Mateusza i piszą, że to margines życzę takiej samej a nawet gorszej śmierci!!!!!!!!!!

  • i bardzo trafne spostrzezenie chociaz jedna osoba …nie wiem czy znales znalas matiego ale ale milo przeczytacchociaz jeden pozytywny komentarz na jego temat w srod takiej choloty…….

  • Oceniamy na podstawie artykułu:
   Pięciu mężczyzn spotkało się w sklepie, kiedy w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do nieporozumień. Co więcej, mężczyźni mieli się znać z widzenia. 27-letni Mateusz K. był najbardziej aktywny w tym nieporozumieniu, dodatkowo wszystko wskazuje, że to on mógł je sprowokować