690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia. Zobacz moment kolizji na nagraniu

W poniedziałek po południu na al. Racławickich doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Moment kolizji zarejestrował na wideo nasz Czytelnik.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Kierujący pojazdem marki Skoda, jadąc w kierunku al. Kraśnickiej podjął manewr skrętu w lewo w ul. Spadochroniarzy, po chwili doszło do zderzenia z pojazdem również marki Skoda, poruszającym się w kierunku centrum.

 

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak się okazało w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Moment zderzenie obu pojazdów zarejestrowała kamerka w pojeździe naszego Czytelnika.

 

28504317_1708649269196090_2128726417_o

2018-02-26 17:29:28
(fot. lublin112.pl, wideo nadesłane Marcin)

14 komentarzy

 1. Ślepych nie siejo sami się rodzo

 2. skoda skodzie buzi dała

 3. Sprawa oczywista, kto jest winny, nie mniej Ja jak przejeżdżam przez takie skrzyżowania przeważnie zwalniam i nie raz miałbym podobną sytuację

  • Własnie, a potem takiemu jednemu z drugim wydaje się, że każdy zwolni i mają prawo wymuszać. Też zwalniam, ale to nie tak powinno wyglądać.

 4. Myślał że zdąży, a tu peszek, przyczepność nie ta sama, w dodatku mógł mu jeszcze pieszy na przejście wyskoczyć. Typowe wymuszenie, będzie miał dziad za swoje.
  X razy pewnie mu się udało, ale tym razem trafił na takiego co nie zwolnił. Szkoda srebrnej Skody, ale może ten z Octavi nauczy się trochę kultury jak mu przyjdzie bulić większe składki, zapłacić mandat i mam nadzieję naprawić samochód z własnej kieszeni. Poczekał by kilka sekund i przejechał by bez większego problemu.
  Wielu takich ostatnio po Lublinie jeździ, ale jak widać na załączonym obrazku, to pewnie i oni trafią na takiego co nie zwolni (ten jeszcze próbował hamować w ostatniej chwili).

 5. dwóch trucicieli TDI mniej

  • podejrzewam że mają więcej filtrów niz twój 30 letni benzyniak który pluje olejem z ydechu i zostawia plamy na asfalcie

 6. Ewidentnie za dużo Skód jeździ po Lublinie.

 7. Ciekawe ile ma dioptrii.

 8. o w nowej skodzie gość nie dostal po zebrach bo nie wybuchly mu widze poduszki ,widać na nagraniu refleks hamowal dlatego sila zgniotu była mniejsza i nie ucierpaily zebra a czesem zabki które wybiuja poduszka .a skoda stara miała lekkiego pecha bo dostala w tyl jakby dostala w srodek to gość by kupil 2 pary dzwi w kolorze po 200 zl za szt i autko gotowe … a tak będzie to trochę kosztowac a w zasadzie jakies 4000 zl co swiadczy pol wartości tej skody o ile prawie nie całej bo wartość tej skodzinki to jakies 5000 tys do 8000 zależy tez który rok. a nowa skade pan mietek zlozy i będzie dalej latac

  • wybuchły mu poduszki, ale raczej „nie dostał po zebrach” bo wysiadl zaraz i zepchnal samochod na przystanek

 9. Tam na okrągło wymuszają i często są tam kolizje.

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Motocykliści pojadą z prezentami do hospicjum im. Małego Księcia
Lubelskie Motocyklowe Pożegnanie Sezonu
Festiwal Szachowy: Lublin Chess Festival
Najbliższy tydzień w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Świdniku
Jesienny Jarmark Konopnicki