Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Drugi ze sprawców brutalnego napadu na taksówkarza zatrzymany

W niedzielę po południu policjanci w jednym z mieszkań w Lublinie zatrzymali drugiego ze sprawców nocnego napadu na taksówkarza. Mężczyzna obecnie jest przesłuchiwany.

41 komentarzy

 1. Zamieściliście ten dodatek zaraz po moim monicie, państwo żurnaliści L112!

  To może pójdziemy po bandzie i zapytamy o sprawę z grudnia, gdy opisaliście przypadek pedofila z Damela, który obiecaliście monitorować. Sprawa miała trafić w czerwcu do sądu. Jest połowa lipca, a państwo żurnaliści L112 na wywczasach, bo ani widu, ani słychu o wydarzeniu, które było hitem grudnia na Waszej stroniczce.
  Co w TYM temacie się dzieje??

  • Materiał był już przygotowany to po pierwsze, po drugie gdyby były informacje odnośnie sprawy oskarżonego o pedofilię zostałyby podane i naprawdę nie musi szanowny Czytelnik pytać o to samo nas wszystkich portalach. Określenie na jako stroniczka.. hmm cóż przy kilku milionach wyświetleń, raczej niestosowne :). Pozdrawiamy.

 2. Do tych wszystkich, co plują na Ukraińców:
  1. Mam nadzieję, że rozumiecie i w pełni popieracie Brytyjczyków, którzy na Polaków w UK nadają takie same teksty, jak wy na Ukraińców. Rozumiecie ich problem ze swołoczą, brudasami, dziczą, darmozjadami, i takie tam. No i oczywiście zgadzacie się z ich postulatami zamknięcia dla Polaków granic i wywalenia wszystkich do Polski.
  2. Z treści kilku artykułów na różnych stronach wychodzi mi (może się mylę), że akurat Ukrainiec to tam był. A czcigodny i nieskalany 14-letni polak (świadomie piszę małą literą, bo takie coś niekoniecznie zasługuje na wielką) zaczął zabijać taksówkarza. I jeszcze z ‘Dziennika Wschodniego’: 'Kilka godzin przed atakiem na taksówkarza 14-latek w centrum Lublina pobił mężczyznę i ukradł mu portfel z kartami płatniczymi. Następnie wraz ze swoim innym kolegą (najprawdopodobniej nie był to 25-letni Ukrainiec) użył ich płacąc zbliżeniowo za zakupy w kilku sklepach. Nastolatek już wcześniej wpadał w konflikty z prawem. Odpowiadał m.in. za rozbój i kradzież, ale ze względu na młody wiek nie ponosił poważniejszych konsekwencji.’ Więc to nie jest tak, że niedobry Ukrainiec zdeprawował miłe, grzeczne, uczynne polskie dziecko z dobrej rodziny i namówił je do zamordowania taksówkarza. Co się tak uczepiliście wyłącznie tego Ukraińca. Ten polski gówniarz jest jeszcze gorszy! I ten brak kar za wcześniejsze dokonania niestety przyniósł takie efekty.

  • ukrow przestępców won z Polski

   słuchaj ukraincu podszywajacy sie pod polaka, ukry to przy Polakach prymitywy, takie są fakty, to raz a dwa, że Polscy Panowie powinni rządzić chłopami ukraincami, bo te kacapy ciemne są. A trzy to fakt, że Polacy obronili Anglie w 1940, Anglia na sprzedała w 1939, a potem 1943 i 1945, rozumiesz upaincu, tępaku? A ukry Polaków mordowały na wołyniu i nie przeprosiły i banderyzm w kraju wspierają, więc nie porownuj zachowania Polaków w UK, bo to, że wyjechało mnóstwo dresów z Polski do UK to przynajmniej UK mogło spłacić 1/20 długu swojego wobec Polski, a tylko 1/20 bo i tak te dresy tam harują mimo wszystko i kupują więc napędzają gospodarkę. A ukry tu żerują na stypendiach… tragedia…

   • bardzo dobrze napisane, Polakow w angli jest ogrom to fakt ale czy slyszy sie o mordujacych anglikow Polakach? ja nie slyszalem, a ukrow w polsce jest coraz wiecej…

 3. Redakcja

  Skrytykowałem, ale muszę też pochwalić-za szacunek do Czytelników i odpowiadanie na bieżąco na stawiane zarzuty, pytania itp.
  Tego Kurierki i Dzienniki W. nie robią!
  Pozdro.

 4. Gdzie jest Motor

  Dlaczego MOTOR siedzi cicho a nie ribi porzadku z ta banderowska wataha ? Dlaczego pre,ydent Lublina wciaz wydaje pozwolenia na pobyt dla ukrow z karte polaka kupiona pod konsulatem w Lucku za 400 euro ? Dlaczego w akademikach polibudy 70% miejsc zajmuja ukry ?

 5. wizy juz dawno sa, jakbys nie wiedzial

 6. właśnie, jestem za!!!!!!!!

 7. Przed pluton egzekucyjny tego, co to zrobił i rozstrzelać. W ogóle, z: gwałcicielami, bandziorami i wszelkimi takimi zwyrodnialcami tak powinno się robić: dorwać, aresztować, pod sąd polowy i przed pluton egzekucyjny. Jako pierwsi, rozstrzelani bezwzględnie powinni zostać: Katarzyna Waśniewska i Mariusz Trynkiewicz. Sam bym osobiście ten wyrok wykonał, bo oni sobie tylko jaja robią, bo wiedzą, że polski wymiar sprawiedliwości jest marny…

Z kraju

Sport