Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Drugi ze sprawców brutalnego napadu na taksówkarza zatrzymany

W niedzielę po południu policjanci w jednym z mieszkań w Lublinie zatrzymali drugiego ze sprawców nocnego napadu na taksówkarza. Mężczyzna obecnie jest przesłuchiwany.

41 komentarzy

 1. Ukrainca brudasa deport, a 14 letniego zwyrodnialca usmażyc dla przykladu

 2. Jeszcze nam uchodzcow do kompletu potrzeba to po 18 godzinie człowiek z chalupy nie wyjdzie

 3. Chcieli zaj…ć mojego kumpla, to teraz ja zaj…ę ich!!!!!!!!! Do piachu ze ścierwami!!!!!

 4. Brawo policja jedna doba, nie cała i już bandziory złapane. Teraz powinien byc szybki proces by polscy podatnicy nie musieli utrzymywać banderowca i odesłać za Bug bo tam jest jego miejsce. A w poniedziałek szybki rajd SG by wyłapać część nielegalow ze wszystkich nor ich powyciagac i odesłać na wschód.

 5. Odesłać to nie problem. Nie tylko Ukraińcy łamią w Polsce prawo. Rumuni, Bułgarzy… kradną, oszukują, sprzedają kradziony towar. Ale „dobra zmiana ” nic sobie z tego nie robi. Minister „od siedmiu boleści” Ziobro nie widzi problemu z obcokrajowcami. Inwigilować Polaków, to jego problem

 6. Jak to mówią w siłach zbrojnych – „należy zlikwidować dwa cele”.

 7. A mało jest polskich debilów za granicą?Ukrainca deportować.Bez prawa wjazdu.wstyd za rodaka.

 8. Dla takiego bandytyzmu nie ma usprawiedliwienia, ale wszystkim, którzy z tego powodu plują na wszystkich Ukraińców sugeruję, żeby sobie wyobrazili, że gdy Polak popełni przestępstwo w UK, Anglicy tak samo plują na wszystkich Polaków.

 9. Szkoda że złapali ich przed policją taksówkarze, sąd juz bu nic nie miał do roboty tylko firmy z innej branży. Oko za oko, ząb za żab. Koniec płacenia podatków za darmozjadów.

 10. Niech Sz. Redakcja i Czytelnicy tej strony porównają relację o tym zdarzeniu z Kurierkiem i Dziennikiem W.
  Blado ta stroniczka wypada…Dziennikarze L112 jakoś mało dociekliwi i pracowici, w porównaniu do konkurencji. Za co Wam tu płacą, państwo żurnaliści?!

Z kraju

Sport