Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymani na granicy cudzoziemcy na Białoruś przylecieli z Rosji

W ciągu minionej doby służby ochraniające polsko-białoruską granicę zatrzymały kolejne osoby próbujące nielegalnie przedostać się do naszego kraju. Jak się okazuje, wszyscy na Białoruś przylecieli z Rosji.

Kolejna doba na granicy polsko-białoruskiej upłynęła pod znakiem prób nielegalnego przedostania się do Polski cudzoziemców z terenu Białorusi.

W sobotę na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 14 cudzoziemców m.in. ob. Nigerii, Ghany, Turcji i Kamerunu. Zdarzenia miały miejsce na odcinkach ochranianym przez PSG Białowieża, PSG Czeremcha oraz PSG Płaska.

Jak się okazało, wszyscy zatrzymani cudzoziemcy na Białoruś przylecieli z Rosji. Pokazuje to, jakie działania Rosji w porozumieniu z Białorusią prowadzone są przeciwko Polsce, poprzez nielegalną migrację.

(fot. SG)

3 komentarze

  1. wypi….ać

    • Myślisz, że na tyle znają język polski, że wiedzą o czym wspomniałeś ?

  2. Dyrdymałkiewicz nijaki

    Zatrzymani na granicy cudzoziemcy na Białoruś przylecieli z Rosji, jednak nie zmienia to faktu, że są pospolitymi przestępcami.
    Zbyt empatycznym matołom przypominam, że legalnie granicę przekracza się przez przejścia graniczne i z kompletem wymaganych dokumentów.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo