Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zarzecze: Doprowadziła do kolizji i uciekła. Miała ponad 2 promile i wiozła syna na zajęcia

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała kierująca autem, która doprowadziła do kolizji i uciekła z miejsca zdarzenia. Kobieta tłumaczyła „pośpiech” tym, że wiozła syna na zajęcia.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w miejscowości Zarzecze w powiecie zamojskim. Policjanci otrzymali informację, że zderzyły się tam dwa pojazdy, osobowy peugeot i dostawcze iveco. Kierująca autem nie zatrzymując się, odjechała z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymali pojazd osobowy biorący udział w kolizji przed Zamościem. W peugeocie za kierownicą siedziała 46-letnia kobieta i wraz z nią podróżował 15-letni syn.

– Badanie alkomatem wykazało, że kobieta znajdowała się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Jak tłumaczyła policjantom, nie zatrzymała się na miejscu kolizji, ponieważ śpieszyła się do Zamościa, by dowieźć syna na pozalekcyjne zajęcia – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Policjanci zatrzymali kobiecie uprawnienia do kierowania, a pojazd trafił na policyjny parking. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

– Wkrótce 46-letnia mieszkanka Zwierzyńca ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje podinsp. Joanna Kopeć.

2016-09-21 11:06:36
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Następna przykładna kobitka.

  2. dodatkowo powinni ją pozbawić praw rodzicielskich albo chociaż ograniczyć.

  3. Znowu Józef…..

  4. 500+ i wszystko jasne.