Zamknęli kryty basen, otworzą park wodny z 50-metrową pływalnią

Na okres wakacji zamknięta została pływalnia przy Al.Partyzantów w Puławach. Jednak w najbliższą niedzielę dostępny będzie już park wodny , nastąpi też otwarcie Mariny.

Od kilku dni nieczynna jest pływalnia w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Al.Partyzantów w Puławach. Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy zostaną na wakacje bez basenu. Od najbliższej niedzieli 16 czerwca, będą mogli bowiem korzystać z Parku Wodnego MOSiR przy ul. Hauke-Bosaka 1. Oprócz 50–metrowej odkrytej pływalni, do dyspozycji będzie zjeżdżalnia o długości 65 m oraz boisko do gry w piłkę siatkową plażową.

Dzieci z pewnością ucieszą dwie mniejsze zjeżdżalnie, brodzik oraz bezpieczny plac zabaw z szesnastoma urządzeniami oraz piaskownicą. Uruchomiony zostanie również punkt gastronomiczny, w którym będą oferowane napoje i przekąski. Z parku wodnego korzystać będzie można w godzinach od 9.00 do 19.00. Za całodzienny bilet normalny zapłacić trzeba będzie 12 zł, za ulgowy zaś 6 zł. Dostępne będą również bilety popołudniowe od godz. 15.00. Wtedy dorośli zapłacą 6 zł, a dzieci do lat 7 złotówkę.

Również w niedzielę nastąpi otwarcie sezonu wodnego w puławskiej Marinie. Z tej okazji zaplanowano spływ kajakowy, ślizgawkę wodną, gry dla dzieci i młodzieży, klasyczne Moto Puławy, muzykę na żywo czy też paintball. Całość rozpocznie się o godzinie 14:30.

(fot. Antoni Rękas)

Zobacz również

3 komentarze

  1. Panie Żuk jakie u nas ceny?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!