Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy 49-latek jeździł czołgiem ulicami miasta (zdjęcia)

Policjanci z Pajęczna zatrzymali mężczyznę, który jeździł czołgiem ulicami miasta. 49-latek miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Wczoraj przed godziną 22 policjanci z Pajęczna w woj. łódzkim otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jedną z ulic miasta jedzie… czołg.

Natychmiast w rejon ulicy Mickiewicza skierowany został patrol. Policjanci zastali zaparkowany na jezdni czołg T 55 oraz stojącego obok mężczyznę. Z wstępnych ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej jechał on tym czołgiem jako pasażer. Wkrótce policjanci zlokalizowali także w pobliżu 49-letniego właściciela pojazdu. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko promil. 49-latek trafił do aresztu.

W usunięciu pojazdu z ulicy pomógł funkcjonariuszom były żołnierz, który ma uprawnienia do kierowania takimi pojazdami. T 55 na koszt właściciela trafił na strzeżony parking. 49-latek po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Mundurowi ustalili, że czołg był transportowany na lawecie, która zepsuła się. Pojazd wojskowy zdjęto z niej na czas naprawy. Kiedy ponownie miał zostać załadowany zapewne wiedziony fantazją, a raczej brakiem wyobraźni i alkoholem 49-latek postanowił zabierając na pokład pasażera odbyć przejażdżkę ulicami Pajęczna.

Nietrzeźwy 49-latek jeździł czołgiem ulicami miasta (zdjęcia)

Nietrzeźwy 49-latek jeździł czołgiem ulicami miasta (zdjęcia)

(fot. Policja Łódzka)

32 komentarze

  1. Fan GTA nie wytrzymał

  2. Przypomniała mi sis sytuacja z przed kilku lat. Jak jakiś koleś Lublinie ukradł czołg i jechał ulicami miasta ?????

  3. Mandat za brak zapasowej gąsienicy.

  4. Franio się nie wypowie …jego „specjalność ” to rowery i ich „kierofcy”

  5. Lublin – miasto inspiracji ??

  6. … ach , szalona Rosja !

  7. Pojazd dobry na gradobicie. Ostatnio coraz częściej się zdarza.

  8. Ciekawe co pomysla ci co jezdzili po pijaku tylko samochodem …..Kurła a mogłem czołgiem ???

  9. Miesiąc temu w tym rejonie Polski ktoś wygrał 193 MLN w Jackpocie 🙂 Nie wiem dlaczego od razu sobie pomyślałem, że gość się chyba zdemaskował – bo kto bogatemu zabroni po pijaku czołgiem po mieście jeździć? 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo