Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zajechał drogę motocykliście. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Kolejny w dniu dzisiejszym wypadek z udziałem motocyklisty. Tym razem na ulicach Lublina. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 17 na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Grygowej i Dekutowskiego zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skodą mężczyzna jechał od al. Witosa od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który poruszał się po rondzie. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. Wszystko dlatego, że widząc zajeżdżające mu drogę auto, ratował się przed zderzeniem „kładąc” jednoślad na jezdnię. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.
Zajechał drogę motocykliście. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Zajechał drogę motocykliście. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Zajechał drogę motocykliście. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Zajechał drogę motocykliście. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112)

23 komentarze

 1. Pewnie jechał 200 na gumie bez świateł

 2. Wychodzi rozdawanie prawo jazdy na lewo i prawo, naprawdę nie każdy się nadaje, wystarczyło by wprowadzić badania psychologiczne takie co zawodowcy przechodzą.

  • Już od dawna o to apeluje, nie każdy nadaję się na kierowcę tak jak nie każdy może być lekarzem, księdzem czy nauczycielem itp. A każdy się pcha za kółko.

 3. Najważniejsze pytanie, czy motocyklista miał zapięte pasy? NIE WYDAJE MISIE

 4. Jak dojeżdżał do Ronda to na zegarach miał 50 km/h jak zjeżdżał to było 160 km/h ale dla prawa i tak będzie winny kierowca auta

  • Gdyby miał 160 ty bałwanie z fotoradarem w oczach, to by go łyżeczkami do herbaty zeskrobywali aż po cmentarz przy Majdanku…
   Ślepy bydlak z Superba winien się z kwitami pożegnać.

 5. Tych co mieli pierwszeństwo są pełne cmentarze. A gdzie zasada ograniczonego zaufania? Od wiosny słychać na ulicach ryk motocykli na najwyższych obrotach, często na jednym kole. Ale podrobów potrzeba, normalni czekają miesiącami.

 6. Co dziennie koło Olimpu jeżdżą na jednym kole i się ścigają tylko czekać jak kogoś zabiją.

 7. Ja nie bronię skodziarza ale zobaczcie gdzie stoi jego auto. Wymuszenie???

 8. LU i wszystko jasne

 9. Jeżeli skoda nie była przestawiana, to motocyklista zwyczajnie spanikował.

  • Zapewne tak było przeleciał nad barierką uderzył w bok skody i na rondo wypadł a wszystko moim zdaniem przy co najmniej 200 km/h

  • Widać jakieś ślady na drzwiach kierowcy, więc skodą mógł cofnąć, jednak na wyłożenie motocykla potrzeba trochę miejsca i odpowiedniej prędkości. Jadąc powoli nie tak łatwo ,,pójść ślizgiem”, raczej krótkie hamowanie i walenie kołem w ścianę.

 10. jak się boi jeździć i „kładzie” przed prawidłowo zatrzymującym się pojazdem to niech wsiada w autobus

Z kraju

Polityka i społeczeństwo